Dagmara Kaźmierska w końcu go pokazała
instagram.com queen_of_life_77
Weronika Wasiak - 10 Września 2020

Dagmara Kaźmierska w końcu go pokazała. Czułe uściski i pocałunki, fani wniebowzięci

Dagmara Kaźmierska dość długo trzymała fanów w niepewności, ale w końcu zdecydowała się pokazać drugiego, zaraz po synu Conanie, najważniejszego mężczyznę w swoim życiu. Sympatycy są zachwyceni, czułym uściskom nie ma końca.

Dagmara Kaźmierska dba o prywatność krewnych, dlatego w programie "Królowe życia" pokazuje wyłącznie najbliższych przyjaciół i syna. Sporadycznie zdarza jej się gościć w swoim domu kogoś, kogo widzowie TTV jeszcze nie znają. Nic więc dziwnego, że wszystkich szczerze zaskoczyła wizyta przystojnego mężczyzny. Okazuje się, że Kaźmierska długo nie mogła go przedstawić sympatykom, ale wielki dzień w końcu nadszedł. Przed kamerami nie szczędzili czułych uścisków.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska w końcu go pokazała. Fani są zachwyceni

Na antenie TTV w towarzystwie charyzmatycznej Dagmary najczęściej króluje syn Conan, przyjaciółka Edzia i przyjaciel Jacek. W najnowszym sezonie "Królowych życia" u jej boku pojawił się ktoś jeszcze! Ktoś, kogo Kaźmierska długo nie mogła przedstawić fanom, a na kogo ci tak niecierpliwie czekali. W odwiedziny wpadł Łukasz, młodszy brat Dagmary. Jak zdradziła ona sama, mężczyzna na co dzień mieszka i pracuje za granicą, dlatego widują się zaledwie kilka razy w ciągu roku. Przed kamerami TTV Kaźmierska przyznała również, że jako mała dziewczynka, nie była szczególnie zadowolona, gdy dowiedziała się, że będzie miała brata, ale kiedy go poznała, zakochała się w nim bez opamiętania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

- To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona, jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Powiedziałam, że go w wózku do rzeki wrzucę. Odkąd mój brat wyjechał na saksy, to raz na kilka miesięcy przyjeżdża i wtedy jest w domu święto - mówiła w "Królowych życia".

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Rzeczywiście, nie w sposób zaprzeczyć, że to rodzeństwo łączy naprawdę silna więź. Gdy Łukasz wszedł do mieszkania, Dagmara od razu rzuciła mu się na szyję i czule wyściskała. Widzowie są pod ogromnym wrażeniem miłości tej dwójki, ale i uroku mężczyzny. Nie da się ukryć, że młodszy brat Kaźmierskiej jest naprawdę przystojny i co więcej, bardzo do niej podobny. Wyglądają wręcz jak dwie krople wody.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

kadr programu "Królowe życia" TTV

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News