Dagmara Kaźmierska zdobyła się na wybitnie smutne wyznanie. Nikt nie wiedział, co przeżywa

Dagmara Kaźmierska zdobyła się na wybitnie smutne wyznanie. Nikt nie wiedział, co przeżywa Źródło: instagram.com queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska niechętnie o tym mówi. Po wielu miesiącach narastającego zaciekawienia wśród fanów w końcu postanowiła przerwać ciszę. Gwiazda "Królowych życia" zaskoczyła wszystkich swoim poruszającym wyznaniem.

Dagmara Kaźmierska to już nie tylko gwiazda rozrywkowego show emitowanego na antenie TTV, ale też gwiazda filmowa. "Królowa życia" miała okazję zagrać w najnowszym filmie Patryka Vegi "Pętla". Choć była to rola epizodyczna, jak sama Kaźmierska swego czasu przyznała, ma chrapkę na o wiele więcej i liczy, że uda jej się rozwinąć skrzydła w aktorstwie. Nie da się ukryć, że opinia publiczna jest pod ogromnym wrażeniem tego, jak po trudnej przeszłości udało jej się wyjść na prostą i zyskać rzeszę sympatyków. Okazuje się, że jej życie nie do końca jest teraz usłane różami. 

Dagmara Kaźmierska w smutnym wyznaniu. Fani nie mieli pojęcia 

Chociaż wydawać by się mogło, że w show TTV Kaźmierska pokazuje całe swoje życia, ta dawkuje informacje, jakimi dzieli się z widzami i obserwatorami na Instagramie. Jest też jedna kwestia, o której mówi szczególnie niechętnie i zdarzyło jej się to zaledwie kilkukrotnie. Po całkowitym odcięciu się od mrocznej przeszłości Dagmara przestała mówić również o swoim byłym mężu, ojcu Conana, ale co więcej, nie wspomina również o nowych miłościach. Wyraźnie widać, że tę sferę woli zostawić dla siebie, a na forum publicznym jedynie chwalić się ukochanym synem. Mimo to zaciekawienie fanów, czy serce Dagmary jest zajęte, stale rośnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W czasie realizacji zdjęć do "Pętli" Patryk Vega zdradził, że Kaźmierska jest obecnie singielką. A co w tym temacie ma do powiedzenia sama zainteresowana? W rozmowie z "Pudelkiem" w końcu zdecydowała się przerwać tę ciszę i nie tylko potwierdzić, że rzeczywiście u jej boku nie ma obecnie żadnego mężczyzny, ale też przyznać, że od czasu jej byłego męża nie spotkała jeszcze takiego, który byłby jego godny następcą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilna wiadomość rządu, ministerstwo potwierdziło koszmarne doniesienia. Jest coraz gorzej

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur

- Dla królowej musi być tylko król. Musi mieć to coś, jak się taki znajdzie, to będzie moim narzeczonym. Jeszcze się taki nie znalazł, oprócz mojego męża. Jego następcy jeszcze nie znalazłam. Na razie koncentruję się na studiach Conana, później będę się martwić sobą - mówiła w wywiadzie dla "Pudelka" Dagmara Kaźmierska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  4. Z ostatniej chwili: Ministerstwo Zdrowia wprowadza nagłą zmianę. Obejmie wszystkich bez wyjątku
  5. Dzieje się teraz. W kolejnych szkołach w Polsce zmuszają dzieci do jednej rzeczy, rodzice dowiadują się za późno
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald's do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

Źródło; Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News