Jacek nagle rzucił się Dagmarze do łóżka. Posypały się ostre, niecenzuralne słowa

Jacek nagle rzucił się Dagmarze do łóżka. Posypały się ostre, niecenzuralne słowa Źródło: youtube.com/TTV

Dagmara Kaźmierska została wręcz wyprowadzona z równowagi, kiedy Jacek bez żadnego zaproszenia wszedł do jej łóżka. Królowa życia dosadnie powiedziała mu, co o tym myśli i że nie jest mile widziany zarówno w łóżku, jak i w jej domu.

Dagmara Kaźmierska podirytowała się, kiedy wypoczynek połączony ze snem zakłócił jej awanturniczy Jacek. Mężczyzna pozwolił sobie nawet wejść do łóżka, a tego było już za wiele. Królowa życia nade wszystko ceni sobie przestrzeń osobistą.

Dagmara Kaźmierska miał dość, położyła się w łóżku i odpoczywała. Przeszkodził jej Jacek

Cały ambaras zaczął się od tego, gdy Jacek wszedł do domu Dagmary Kaźmierskiej. Był zdziwiony, kiedy nie odezwała się na jego wołanie. Widząc pusty wózek dość się zdziwił i już wtedy rzucił pod nosem: "Szlak ją trafił, czy jaki". Królowa życia nie traci czasu na rehabilitację swoich nóg, dlatego korzysta z każdej okazji, by samodzielnie poruszać się po mieszkaniu. Jacek najwidoczniej nie zorientował się w jej planach.

Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej szukał jej po całym domu, znalazł ją dopiero w sypialni. Królowa życia postanowiła "wziąć sobie wolne" i zwyczajnie odpocząć. Jacek wyrzucał jej, że ciągle do niej wydzwaniał i zbyt długo leży w łóżku.

- A po co Ty do mnie włazisz? Dzisiaj Ci zabieram klucz. Nie będziesz mnie nachodził - powiedziała zirytowana Dagmara. Jacek w dosadnych słowach powiedział, że się o nią martwi, ponieważ kobieta bierze dużo silnych leków. Stwierdził, że jeśli umrze, to "zasmrodzi całą kamienicę".

Posypały się przekleństwa, Dagmara nie szczędziła języka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak stwierdziła Dagmara Kaźmierska, "złego diabli nie biorą". Potem zaczęła się żalić, że jest kaleką i nigdzie nie wychodzi. Kule i wózek inwalidzki "to nie jej baja". Wtedy Jacek postanowił wparować do jej łóżka.

- Co Ty ku**a? Co Ty?! O nie, ja wstaję. Miałeś mnie pocieszać, a nie molestować - krzyczała zdziwiona Dagmara.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie policjantkę z Rancza? Pokazała odważne zdjęcie, wygląda jeszcze lepiej
2. Infekcja okazała się gorsza niż przypuszczano, Paweł Królikowski planował samobójstwo. Nikt nie miał pojęcia, o dramacie uwielbianego aktora przed laty

Potem para przyjaciół zaczęła dyskutować o odbiorze poczty ze skrzynki: Dagmara nadal nie chciała, aby Jacek miał wgląd w jej rzeczy. W końcu też zorientowała się, co zrobił mężczyzna.

- Co Ty mi ku**a w sandałkach ku**a do łóżka się wpie***lasz? - wykrzyczała wkurzona królowa życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nietypowe oznaki raka skóry. Łatwo je przeoczyć
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: TTV

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News