Dagmara Kaźmierska ponownie trafiła do szpitala. Zdjęcie zelektryzowało jej sympatyków

Dagmara Kaźmierska ponownie trafiła do szpitala. Zdjęcie zelektryzowało jej sympatyków Źródło: youtube.com

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny trafiła do szpitala. Nowy rok nie zaczął się dla niej zbyt łaskawie. Gwiazda programu "Królowe życia" dodała również dla fanów post wyjaśniający okoliczności zdarzenia.

Dagmara Kaźmierska już wcześniej miała problemy ze swoim zdrowiem. Kiedy dodała zdjęcie ze szpitala, fani zamarli. Sądzili, że jej stan znacznie się pogorszył. Celebrytka trafiła do specjalisty, chirurga ortopedy w specjalistycznej klinice.

Dagmara Kaźmierska dodała niepokojące zdjęcie ze szpitala. Wszyscy pomyśleli o najgorszym

Gwiazda programu "Królowe życia" w maju zeszłego roku przeżyła poważny wypadek samochodowy. Udało jej się przeżyć, chociaż zaznaczała, że była krok od śmierci. Dagmara stara się nie pokazywać po sobie, jak mocno cierpi i szybko wróciła do formy - znów zaczęła komentować i docinać w popularnym programie. W mediach społecznościowych na bieżąco pokazuje jakie kroki podejmuje, aby wrócić do pełnej sprawności. Właśnie dodała kolejne zdjęcie ze szpitala. Widać na nim oczywiście Dagmarę Kaźmierską, jej lekarza chirurga ortopedę, a gabinet wskazuje na charakter ortopedyczny.

- Kolejna wizyta w szpitalu MEDICUS-BONUS w Środzie Wielkopolskiej. A to mój WYBAWCA Doktor Stawicki, który uratował mi kopytko. I który ma już dość moich zdjęć. Teraz kolej na prawą nogę i wbijam się w moje szpile z piórami od icequeendesig. Doktorze Dziękuję Bogu za Pana - napisała niepokojąco Dagmara Kaźmierska pod zdjęciem na Instagramie.

Fani zaczęli przesyłać jej wiele dobrej energii i ciepłych słów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani natychmiast zaczęli dopingować Dagmarę Kaźmierską w walce o zdrowie wysyłając niezliczone ilości serduszek, buziaczków, kwiatów, uśmiechów i szampanów. Nie brakło życzeń noworocznych.

- Wszystkiego dobrego w tym nowym roku, oby się dobrze goiły nóżki - zaczęli życzyć internauci.

- Dużo dużo zdrówka Dagmarko, operacja się uda, bo jak nie ty to kto da radę? - zastanawiała się jedna z obserwatorek.

- Zdrówka, Pani Dagmaro! Szpile już na swoja gwiazdę czekają! - zapewniała kolejna.

- Dużo zdrowia Pani Dagmaro, operacja na pewno się uda, bo szpila musi być! Inaczej Pan Jacek będzie chodził, żeby się nie zmarnowały - śmiała się fanka gwiazdy TTV.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Widzowie Sanatorium miłości oszukani, kłamstwo wyszło na jaw. Chodzi o Panią Wiesię

Szpilki, o których wspominała Dagmara Kaźmierska, śnią jej się po nocach. Chciała ubrać je na sylwestra, jednak nie mogła sobie na to pozwolić ze względu na stan zdrowia. Postanowiła jednak, że kiedy lekarz pozwoli na takie szaleństwa, natychmiast założy je na nogi. Przezroczyste szpilki z obręczą czarnych piór wokół kostki kosztują 490 złotych. Jak szaleć, to szaleć.

Fot. instagram.com/queen_of_life_77/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News