Będzie ślub! Dagmara przekazała radosną nowinę

Będzie ślub! Dagmara przekazała radosną nowinę Źródło: instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła fanów radosną nowiną. Królowa życia szykuje się do ślubu. Wygląda na to, że to koniec jej samotności.

Dagmara Kaźmierska szybko podbiła serca fanów "Królowych życia". Widzowie jednak współczuli kobiecie, że wciąż żyje w samotności. Teraz usłyszeli radosną informację.

Choć Dagmara Kaźmierska ma kochanego syna z poprzedniego małżeństwa i słodkiego psa, do tej pory w jej życiu brakowało drugiej połówki. Teraz gwiazda popularnego show TTV, "Królowe życia" zdradziła swoją tajemnicę. Wychodzi na to, że kobieta niedługo weźmie ślub.

Dagmara Kaźmierska niedługo może mieć nowego męża

Dagmara Kaźmierska bardzo szybko zauroczyła fanów "Królowych życia". Dała się poznać jako pewna siebie i głośna kobieta, która wyznaje zasadę, że śmiech to zdrowie. Z odcinka na odcinek stawała się najbardziej popularną uczestniczką show TTV. Do tej pory żyła w domu razem ze swoim synem z poprzedniego małżeństwa - Conanem. Rodzinie towarzystwa dotrzymywał też wierny pies, Jack. Jednak nie dało się ukryć, że Dagmara była samotna i tęskniła za obecnością mężczyzny w swoim życiu. Najprawdopodobniej to już nieaktualne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dagmara Kaźmierska niechętnie dzieli się swoim życiem uczuciowym. Widzowie "Królowych życia" mogli się jedynie domyślać, czy kobieta się z kimś spotyka, czy kolejny ślub jest już jedynie kwestią czasu. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, gwiazda jednak zdradziła nieco więcej niż zwykle. Okazało się, że Dagmara regularnie spotyka się z młodszym mężczyzną. Dała też do zrozumienia, że relacja, która ich łączy, jest już na dosyć poważnym etapie, ponieważ oboje... planują ślub. Jej wpis w mediach społecznościowych tylko potwierdził jej słowa.

 - Niestety Mój przyszły małżonek KUMA WSZYSTKO. Aż za bardzo, więc nic tu w kulki nie przylecę. Ale cóż... KOFFFAAAAMMMM - napisała.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Wygląda na to, że Dagmara Kaźmierska niedługo znowu będzie mężatką. Póki co jednak tożsamość mężczyzny, który ma wypełnić pustkę w jej życiu, pozostaje nieznana. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że zanelźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News