Nikt się nie spodziewał. Dagmara przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje

Nikt się nie spodziewał. Dagmara przekazała radosną nowinę, zewsząd płyną gratulacje Źródło: queen_of_life_77 Instagram.com

Dagmara Kaźmierska jest prawdziwą gwiazdą, jednak nie cichną kontrowersje związane z jej przeszłością. Sama "Królowa życia" niezbyt często porusza kwestię swojej zawodowej przeszłości i skupia się mocno na tym, co obecnie dzieje się w jej życiu. Głównym medium, jakie wykorzystuje do kontaktu z fanami, jest Instagram i to właśnie tam zamieściła dziś zdjęcie opatrzone wyjątkowym podpisem. W komentarzach posypała się prawdziwa lawina gratulacji.

Dagmara Kaźmierska sławę zdobyła dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" emitowanym przez stację TTV. Chociaż ostatnio media obiegły informacje, że jedna z bohaterek trafiła za kratki, to tym razem nie była to Dagmara Kaźmierska. Wydaje, że się kobieta wróciła na dobre tory i stroni od dawnych zwyczajów. Gwiazda TTV zaskoczyła dziś fanów - chyba nikt się nie spodziewał się podobnych wieści.

To niesamowite, jak wielką popularność zdobyła Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska ujęła swoich fanów bezpośredniością oraz faktem, że nie przebiera w słowach i bezpośrednio wyraża swoje myśli. "Królowa życia" z miejsca stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek formatu i rozkochała w sobie widzów. Na Instagramie prezentuje momenty ze swojego luksusowego życia i opowiada o swoich najnowszych pomysłach. Systematyczność oraz ciekawe materiały, jakimi dzieli się w mediach społecznościowych, zaowocowały. Dagmara Kaźmierska oficjalnie potwierdziła niezwykle radosne dla siebie nowiny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazda osiągnęła kosmiczną liczbę obserwatorów

Chyba nikt się nie spodziewał, że Dagmara Kaźmierska zdobędzie taką sławę. Gwiazda programu "Królowe życia" zamieściła dziś specjalne zdjęcie dedykowane swoim fanom i pochwaliła się, że to niesamowicie miły dla niej dzień. Liczba obserwatorów jej profilu wzrosła do 900 tys. osób, które chcą być na bieżąco z wydarzeniami w życiu mamy Conanka. 

- Radość , która przemienia się w miłość [...] jest najlepszą wdzięcznością. Kochani, jest już Was ze mną 900 tyś. Dziękuję za Waszą sympatię, dobrą energię i wsparcie. Moje serce śmieje się do Waszych serduszek. Życzę Wam i Waszym bliskim tylko tego, co najpiękniejsze. Bądźcie w zdrowiu i miłości - napisała pod wyjątkowym zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców

2. Objawy niedoboru cynku. Bez niego w organizmie dochodzi do niebezpiecznych zmian

3. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie

Fani są zachwyceni i kibicują jej dalszym sukcesom

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa swojej radości i chce dzielić się nią z fanami, wiedząc, że bez ich obecności nie mogłaby liczyć na lukratywne propozycje reklamowania produktów. Niemniej słowa "Królowej życia" są naprawdę miłe i fani nie ukrywają, że Dagmara Kaźmierska prowadzi jeden z ich ulubionych profilów. W komentarzach pojawiła się cała lawina gratulacji, a część fanów zadziornie pyta, kiedy będzie miało miejsce podobne ogłoszenie związane z przekroczeniem miliona obserwatorów. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

💝💝💝RADOŚĆ , KTÓRA PRZEMIENIA SIĘ W 💝DZIĘKUJĘ💝JEST NAJLEPSZĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ💙🙏Kochani 💙Jest już Was ze mną 900 tyś 😍😍😍Dziękuję za Waszą sympatię, dobrą energię i wsparcie 😍😍😍Moje serce śmieje się do Waszych serduszek 😍😍😍Życzę Wam i Waszym bliskim tylko tego co najpiękniejsze 😍Bądżcie w zdrowiu i miłości 😍🌟💙🌟GWIAZDKA NA NIEBIE , A KSIĘŻYC JUŻ W PEŁNI 💙🌛💙POMYŚL ŻYCZENIE, NA PEWNO SIĘ SPEŁNI 💙🌟🌛💙Całuję mocno Kochani i jeszcze raz DZIĘKUJĘ ZA TO , ŻE JESTEŚCIE 💙💙💙 @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl #wdzięczność #wdzięczna #love #dziękuję #thankyou 💙

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od soboty zamknięte kina i siłownie, maseczki obowiązkowe na ulicy. To już pewne, ogromne zmiany dla wielu Polaków
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Media dotarły do nieznanego dotąd dokumentu. PAP: Rząd planuje całkowicie nowe obostrzenie, skomplikuje życie wielu Polek i Polaków

Źródło: queen_of_life_77 Instagram.com 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News