Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc
Instagram.com queen_of_life_77
Monika Majko - 22 Października 2020

Sytuacja jest fatalna, trwa walka o zdrowie i życie. Pilny apel Dagmary Kaźmierskiej, błaganie o pomoc

Dagmara Kaźmierska pilnie zaapelowała do swoich fanów, czasu jest coraz mniej. Gwiazda błaga o pomoc, trwa rozpaczliwa walka o zdrowie i życie, liczy się każdy dzień.

Dagmara Kaźmierska popularność zyskała dzięki udziale w programie "Królowe życia". Widzowie pokochali szczerą i bezpośrednią celebrytkę, która szybko stała się jedną z ich ulubienic. Wiele osób nie tylko śledzi jej losy w telewizyjnym show, ale także w prywatnym życiu, a gwiazda chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Niedawno pilnie zaapelowała do wielbicieli o pomoc. Liczy się każdy dzień i każda złotówka, trwa rozpaczliwa walka o zdrowie i życie.

Dagmara Kaźmierska chętnie dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem

Dagmara Kaźmierska to jedna z najjaśniejszych gwiazd uwielbianego przez widzów show "Królowe życia", emitowanego na antenie stacji TTV. Losy gwiazdy, jej syna Conana i przyjaciół - Edzi i Jacka - śledzą tysiące widzów, i to nie tylko na ekranach telewizorów, ale również za pomocą mediów społecznościowych, gdzie celebrytka bardzo chętnie pokazuje im swoje prywatne życie. Ostatnio Dagmara Kaźmierska umilała fanom poranek, śpiewając im na swoim Instastory piosenkę z repertuaru Ralpha Kamińskiego i pokazując swoją codzienną pielęgnację.

Minister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówMinister zdrowia zdradził, co stanie się już niedługo. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Gwiazda nie zawsze jednak jest radosna i często dzieli się z fanami również trudnymi przeżyciami. Niedawno celebrytka zaapelowała do obserwatorów o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie małej Hanki. Dziewczynka cierpi na SMA typu 1 czyli Rdzeniowy zanik mięśni, genetycznie uwarunkowane schorzenie nerwowo-mięśniowe, prowadzące do stopniowego upośledzenia funkcji mięśni szkieletowych. Rodzice Hanny Łączkowskiej zbierają na leczenie córeczki, jednak czasu jest coraz mniej.

- Za drzwiami naszego mieszkania każdego dnia rozgrywa się dramatyczna walka. Rehabilitacja, odsysanie wydzieliny, ćwiczenia oddechowe. Robimy wszystko, by ratować nasze dziecko, ale to wciąż... za mało! Łzy smutku, przerażenia i potworna bezsilność. Bo choroba wciąż wyprzedza nas o co najmniej krok - przekazali rodzice dziewczynki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Dagmara Kaźmierska zaapelowała do fanów o pomoc w zbiórce na leczenie małej Hani

Dagmara Kaźmierska zachęciła fanów do pomocy dziewczynce i udostępniła link do zbiórki na swoim Instastory. Rodzice małej Hanki każdego dnia rozpaczliwie walczą o jej życie i zdrowie, choć zbiórka jest już niemal na finiszu, wciąż brakuje nieco ponad 1,8 miliona złotych do osiągnięcia celu czyli zebrania 9 milionów złotych. To ogromna kwota, którą rodzina dziewczynki musi uzbierać jak najszybciej.

- Wiedzieliśmy, że czas naszej zbiórki jest ograniczony, ale w tym momencie mamy wrażenie, że każdego dnia tracimy ogromną szansę. Eksperci potwierdzili, że terapia genowa może zostać podana dzieciom o maksymalnej wadze 13,5 kg. Nasza Hania waży już prawie 11 kilogramów, a to oznacza, że dramatycznie zbliżamy się do wagi granicznej. Wiele miesięcy walki może przepaść, jeśli teraz nie ruszymy pewnie i zdecydowanie, by zdobyć pozostałe środki niezbędne na leczenie - apelują rodzice małej Hanki.

Dzisiaj grzeje:

1. Pielęgniarka nie mogła dłużej milczeć. Powiedziała co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć

2. Kolejny kraj podjął nagłą decyzję w sprawie Polski. Wszystko stanie się już w weekend

3. Lekarze biją na alarm, pilny apel. Sytuacja jest fatalna, liczy się każda pomoc

Dziewczynka jest aktualnie pod stałą opieką lekarską, jednak dostępne leczenie nie zatrzyma rozwoju choroby, a jedynie ją spowolni. Jedynym ratunkiem dla Hanki jest innowacyjna terapia genowa, którj mała pacjentka może zostać poddana w Stanach Zjednoczonych. Jest ona jednak koszmarnie droga, a rodzina nie jest w stanie pokryć tych kosztów z własnej kieszeni.

- Gdybyśmy o chorobie dowiedzieli się tuż po narodzinach, moglibyśmy zareagować i zdusić jej rozwój w zarodku. W tym momencie jednak nie mamy czasu na gdybanie… Musimy działać, zaangażować wszystkich znanych i nieznanych, którzy mogą pomóc nam uzbierać środki na koszmarnie drogie leczenie w USA. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia - przekazali rodzice dziewczynki.

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat. 12-latek stanął oko w oko z niedźwiedziem. Nagle owczarek rzucił się na ratunek, nie pozwolił skrzywdzić dziecka
  2. Tragiczna wiadomość obiegła świat. Młody gwiazdor doznał bolesnego upadku, jest sparaliżowany (FOTO)
  3. Szef WHO nie pozostawił wątpliwości. Bardzo złe wieści dot. koronawirusa w Polsce
  4. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
  5. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych
  6. Facebook jak Tinder. W Polsce oficjalnie uruchomiono możliwość randkowania
  7. Nie istnieje lepsza panierka do kotletów schabowych. Wystarczyła zmiana jednej czynność i wyszły jak marzenie
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Instagram/siepomaga

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News