Francuska policja kontynuuje obławę w celu odnalezienia wspólników zamachowców z Paryża. Jedną z podejrzanych o współudział w przestępstwie jest 26-letnia Boumeddiene, która najpewniej przedostała się do Syrii. Teraz kpi z francuskiej policji.

Tureckie władze poinformowały, że Hayat przedostała się przez Turcję do Syrii, mimo to, francuskie służby poszukują jej od tygodnia. Jej chłopak zastrzelił w czwartek policjantkę, a następnie wziął zakładników w sklepie żydowskim w Paryżu. Został zabity podczas szturmu komandosów.

Wciąż nie wiadomo jaką rolę w przestępstwie odegrała Hayat, aczkolwiek media okrzyknęły ją „najbardziej poszukiwaną kobietą świata”.

– Chodziłyśmy razem do podstawówki, a potem na uniwersytet. Byłyśmy ze sobą naprawdę blisko, choć od pewnego czasu nasza relacja stała się nieco luźniejsza – wspomina w rozmowie z dziennikarzami „Le Parisien” przyjaciółka Hayat. – Znam jej rodzinę, jej ojciec to złoty człowiek. Bałam się, że dostanie zawału, gdy usłyszy, że Hayat jest poszukiwana – dodaje.

Przyjaciółka przekonuje, że ostatnio Hayet wraz z terrorystą wybrali się do Mekki. Amedy był całym jej życiem.

„Najbardziej poszukiwana kobieta świata” nie przejmuje się francuskimi służbami. Kpi z Francji na Facebooku:

„K*rwa francuska pieprzy Cię w d*pę twojej matki w piekle”

Link do profilu: PROFIL

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.