kammel
screen youtube/20m2
Karol Zaborowski - 11 Grudnia 2018

Czy Tomasz Kammel ma dzieci? Prawda jest wyjątkowo smutna

Czy Tomasz Kammel ma dzieci? Wiele zadaje sobie to pytanie ze względu na bardzo burzliwe życie uczuciowe. Jednak jak teraz wyglądają sprawy prywatne gwiazdora?

Czy Tomasz Kammel ma dzieci? Tabloidy w całej Polsce swojego czasu śledziły niemalże każdy krok gwiazdora, a wszystko za sprawą jego problemów w związku. Kammel od wielu lat związany jest z telewizją TVP. Podczas swojej kariery prowadził wiele programów tej stacji takich jak "Teleexpress", "The voice of Polannd", a teraz prowadzi "The voice of kids". Jednak to nie jedyne jego zajęcia, ponieważ Tomasz Kammel jest również aktorem oraz trenerem.

Czy Tomasz Kammel ma dzieci?

Wiele polskich gwiazd skupia się w swoim życiu gównie na karierze oraz budowaniu swojej pozycji w show-biznesie. Jednak często odbywa się to kosztem życia prywatnego oraz rodzinnego. Nierzadko słyszy się, że celebryci praktycznie nie bywają w swoich domach i żyją praktycznie cały czas, będąc w pracy, albo podróży. Kammel również należy do osób, które na swoje barki bierze masę obowiązków, przez co ułożenie sobie życia poza nią staje się problemem niemal nie do przeskoczenia. Gwiazdor przez wiele lat był w związku z Katarzyną Niezgodą, która była wieloletnim członkiem zarządu i wiceprezesem zarządu Banku BPH. Ich związek oficjalnie zakończył się w 2015 roku, jednak już wcześniej media alarmowały o ich problemach uczuciowych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej
Jednak nie była to jedyna kobieta, z którą związał się Kammel. Patrząc na wiek gwiazdora oraz na fakt, że był w tak długoletnim związku, wiele osób dziwi to, że nie ma on jeszcze dzieci. Większość osób do tego czasu już ma swoje potomstwo lub przynajmniej stara się o nie. Jednak w sytuacji Tomasza Kammela od lat sprawy mają się tak samo. Gwiazdor ma poważny problem ze zbudowaniem kolejnego trwałego i długoletniego związku, dzięki któremu mógłby w końcu zbudować pełną i szczęśliwą rodzinę. Miejmy jednak nadzieję, że w końcu uda mu się ta jakże trudna sztuka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile żon miał Karol Strasburger? Wielu może być zaskoczonych
  2. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  3. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  4. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała choinkę. "Jejku, jaka piękna!"Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News