W internecie zostało zamieszczone nagranie, które ukazuje nietypową sytuację. Wideo nakręcone na terenie Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych przedstawia bowiem czarną mszę przeprowadzoną w ośrodku. Jak dotąd nie wiadomo czy był to żart czy prawdziwy rytuał.

Wideo zostało nagrane przez mężczyznę, który akurat przebywał w ośrodku. Z jednego z budynków CERN obserwował teren wokół kampusu, kiedy nagle dostrzegł zbliżające się postacie odziane w czerń. Postacie na początku rozśmieszyły mężczyznę.

Jednak dalej nagranie ukazuje jak osoby te tworzą krąg pod pomnikiem. Zaraz potem spośród nich wyłania się jedna z postaci, która wchodzi w środek kręgu. Ktoś inny zdziera z niej szaty, spod których wyłania się człowiek odziany w biel – prawdopodobnie kobieta.

Jeszcze kolejny uczestnik rytuału, najwyraźniej lider grupy, podchodzi do tej ubranej na biało osoby i okrąża ją kilka razy. Kiedy kobieta kładzie się na ziemi, przywódca wbija w nią coś, co wygląda jak nóż. Nagranie kończy się krzykami kamerzysty, który rzuca się do ucieczki.

Jak poinformowała rzecznik CERN, wideo faktycznie nagrano w ośrodku, ale odbyło się to „bez wiedzy i pozwolenia” władz.

„Te sceny zostały nakręcone na naszym terenie, ale bez naszej wiedzy i pozwolenia” – oświadczyła rzecznik

https://youtu.be/Tmgmp0fOvQc

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

źródło: fakt.pl, youtube.com
pt

...

Zobacz również