Czy Sławomir ma dziecko? Nie każdy o tym wie

Czy Sławomir ma dziecko? Nie każdy o tym wie

Sławomir wdarł się przebojem do czołówki polskiej sceny muzycznej. Wraz z wielką popularnością przyszło również potężne zainteresowanie życiem prywatnym gwiazdora. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Sławomir ma dziecko.

Czy Sławomir ma dziecko? Tak popularne osobistości jak lider w branży disco polo spędzają w trasie wiele godzin i często trudno jest im pogodzić życie prywatne z karierą. Jednak w przypadku zapały to twierdzenie nie ma zupełnie zastosowania. Nie da się ukryć, że bogate życie rodzinne możliwe jest głównie za sprawą tego, iż gwiazdor ma zawsze przy sobie swoją żonę, która pojawia się z nim na scenie.

Czy Sławomir ma dziecko? Nie każdy zna odpowiedź

Sławomir i Kajra pasują do siebie, jak mało która para w show biznesie. Nie tylko udaje im się od lat trwać u swojego boku, ale także wspólnie realizują projekt, o którym marzyli przez całe życie. Jak sami przyznali, wszystko co zrobili w przeszłości nieubłaganie prowadziło ich do obecnego etapu w karierze. Owocem ich związku jest nie tylko wielka kariera muzyczna, ale także przesympatyczny maluch. Kordian przyszedł na świat w 2016 roku i od razu mógł przekonać się o tym, co znaczy "życie w trasie". - Byłam z nim w pracy już tydzień po porodzie. Poznał wszystkie programy, w których brał udział Sławomir: „Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, koncerty, próby. Na koncertach nosi słuchawki wygłuszające. Jest pupilkiem ekipy, uwielbia ludzi. W busie każdy ma swoje zajęcie, on również: książeczki, gry, dużo śpi. Tak mu się trafiło - powiedziała Kajra w jednym z wywiadów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kajra urodziła małego Kordiana na trzy godziny przed drugim odcinkiem "Tańca z gwiazdami", w którym występował jej małżonek. Gwiazdor ruszył do telewizji z uśmiechem na twarzy, a dobrą nowinę wszystkim jego fanom przekazał wówczas Krzysztof Ibisz, który podzielił się zdjęciem ze świeżo upieczonym tatą na swoim Instagramie. Para zdecydowanie podkreśla, że nie chce poprzestać tylko na jednym potomku. W planach są już kolejne dzieci, co Sławomir podkreślił w jednej z rozmów. - Patrząc na naszego synka, aż chce się mieć więcej takich brzdąców. Nie chcę, by był jedynakiem. Na wszystko musi przyjść odpowiedni czas - powiedział Zapała.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Kinga Duda ZARĘCZONA?! Jest oficjalny komentarz prezydenta
  2. Zarobki Edyty Górniak są KOSMICZNE! Nie uwierzycie, na co je wydaje
  3. Wielka gwiazda Polsatu pochwaliła się czymś NAJWSPANIALSZYM! Obrzydliwy hejt: „Żenująca kretynka” 
  4. Doda zrobiła coś, co wymaga niesamowitej odwagi. Namawia do tego inne kobiety 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News