Czy Piotr Żyła ma rodzeństwo? Ma jedną siostrę

Czy Piotr Żyła ma rodzeństwo? Ma jedną siostrę Źródło: Facebook/Piotr Żyła-Official

Czy Piotr Żyła ma rodzeństwo? Fani jednego z najlepszych skoczków narciarskich interesują się, czy sportowiec jest jedynakiem czy ma rodzeństwo. Piotr żyła ma siostrę - kim ona jest i czym się zajmuje?

Czy Piotr Żyła ma rodzeństwo?

Czy Piotr Żyła ma rodzeństwo? Takie pytanie zadaje sobie mnóstwo fanów skoczka, którzy lubią śledzić nie tylko jego poczynania i sukcesy na skoczniach narciarskich, ale również interesują się jego życiem prywatnym.

Piotr Żyła - rodzeństwo

Piotr Żyła nie jest jedynakiem, jego rodzice - Zbigniew i Ewa Żyła mają jeszcze jedną córkę. Siostra Piotra to Dorota Żyła. Nie wiadomo o niej za dużo, ponieważ unika blasku fleszy i nie czuje potrzeby, aby korzystać z popularności brata. Ich mama w jednym z wywiadów dla Przeglądu Sportowego zdradziła, że Dorota również próbowała swoich sił na skoczniach, jednak jej prawdziwą pasją był snowboard. Musiała jednak z niego zrezygnować z powodu dwukrotnego złamania nogi. Dzisiaj Dorota jest biologiem.

Piotr Żyła - życie prywatne

Życie prywatne Piotra Żyły stało się elementem zainteresowania mediów i jego fanów za sprawą jego kryzysu małżeńskiego. Jego żona Justyna w lutym zeszłego roku opublikowała post na swoim profilu na Instagramie w którym oskarżyła swojego męża o zdradę. Tak zaczęła się medialna burza, która co raz jest jeszcze podsycana przez Justynę kolejnymi zarzutami, np. jak to Piotr porzucił ich wspólne dzieci i się nimi nie interesuje i ponoć ma dziecko z kochanką.

Kryzys między małżonkami zakończył się rozwodem, jednak przez zainteresowanie mediów Justyną stała się ona prawdziwą celebrytką. Pojawiła się w rozbieranej sesji w Playboyu, a także została prowadzącą show o wymownym tytule "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta".

Justyna atakuje siostrę Piotra

- Jeszcze raz Cię proszę Piotrek. Twoja siostra z wiadomych powodów nie jeży rodziną dla naszych dzieci, tym bardziej Kuby. Przekaż, że nie istnieje. Jelitówka po świętach. Najlepszej” - napisała była żona skoczka na swoim Instagramie (pisownia oryginalna).

Czyżby Justyna Żyła sugerowała, że Dorota wcale nie jest jego rodzoną siostrą? Czy insynuuje, że matka skoczka miała romans, i Piotr i Dorota nie mają wspólnego ojca? Trudno zrozumieć sens tych słów, więc tym bardziej wiarygodność tego posta może budzić spore wątpliwości.

Źródło: Przegląd Sportowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News