Czy Margaret ma rodzeństwo? Nie jest jedynaczką

Czy Margaret ma rodzeństwo? Nie jest jedynaczką Źródło: Instagram/margaret_official

Czy Margaret ma rodzeństwo? Fani chcą wiedzieć o słynnej piosenkarce wszystko. Interesuje ich także jej życie prywatne, także to czy Margaret ma brata lub siostrę. A gwiazda nie jest jedynaczką.

Czy Margaret ma rodzeństwo? Jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia, a jej twórczość przysporzyła jej miliony fanów. Ci zainteresowani są wszystkimi szczegółami z życia swojej idolki - nie tylko zawodowego, lecz także prywatnego. Jednym z często zadawanych pytań jest to o rodzeństwo piosenkarki. Margaret nie jest jedynaczką.

Czy Margaret ma rodzeństwo? Pochwaliła się zdjęciem brata

Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, urodziła się w 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim. Pochodzi z pedagogicznej rodziny, oboje jej rodzice mają wykształcenie w tym zawodzie. Za to córce była przeznaczona kariera muzyczna. Ukończyła szkołę muzyczną, choć później kształciła się także na anglistyce i na kierunku projektowania ubioru. Jest dyplomowaną projektantką - to może być tajemnica jej świetnych kreacji.

Zanim jednak zaczęła muzyczną karierę, wychowywała się w małym miasteczku, dwutysięcznym Ińsku, położonym nieopodal Stargardu. Towarzyszem jej zabaw był starszy o cztery lata brat Tomasz, który, jak się okazuje, także osiągnął w swoim życiu niemałe sukcesy.

Ojciec Margaret i Tomasza startował w wyścigach psich zaprzęgów. W ten sport nie udało się wciągnąć córki, ale smykałkę złapał Tomasz. Jak pisał Newsweek, został on nawet wicemistrzem świata w tej dyscyplinie.

Kilka lat temu Margaret pochwaliła się starszym bratem. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać Tomasza, który stoi na trzecim stopniu podium. Jedną ręką trzyma dziecko, drugą triumfalnie podnosi puchar. Na ściance za nim widać logotypy Orlenu i Polskiego Związku Motorowego. Wygląda więc na to, że starszy brat popularnej gwiazdy kolekcjonuje sukcesy w sportach motorowych. Nie wiadomo, o jakie osiągnięcie dokładnie chodzi. Margaret napisała tylko z dumą: "Moja krew. Brat". Jak widać, rodzina piosenkarki jest wszechstronnie uzdolniona. 

Następny artykuł