Czy Magda Gessler ma męża? Unika blasku fleszy

Czy Magda Gessler ma męża? Unika blasku fleszy Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Czy Magda Gessler ma męża? Miłośnicy znanej, polskiej restauratorki często zastanawiają się, czy ma ona kogoś na stałe. Nie pojawia się bowiem zbyt często w męskim towarzystwie. Niektóre zdjęcia i wyznania znajomych potwierdzają jednak, że istnieje ktoś bliski jej sercu.

Czy Magda Gessler ma męża? Wszystko stało się jasne, mimo tego, że trudno dopatrzyć się na jej palcu obrączki. Znana z mocnego gestykulowania oraz miłości do dużej i bogatej biżuterii gwiazda, nie daje skupić wzroku na palcu serdecznym prawej ręki. Wiadomo jednak, że jest w związku małżeńskim. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Czy Magda Gessler ma męża? 

Magda Gessler aktualnie jest mężatką. Jej ukochanym jest mężczyzna, który zamieszał jej w głowie jeszcze w czasach, gdy studiowała w Hiszpanii. Los skrzyżował ich ścieżki na poważnie jednak dopiero ponad 20 lat później. Gdy się poznali, od razu mocno między nimi zaiskrzyło - mimo, że Waldemar Kozerawski wyjeżdżał do Kanady, wdała się z nim w gorący, trwający 3 miesiące romans.

Niezliczone wspólne chwile, przetańczone wieczory i przegadane noce sprawiły, że to on utknął w jej sercu na dobre. Niestety odległość przekreśliła wtedy ich związek. Magda Gessler miała też wielu adoratorów i angażowała się w kolejne związki.

Dopiero 23 lata później, Waldemar Kozerawski - z zawodu lekarz chirurgii plastycznej - przyjechał do Polski na organizowany w restauracji Magdy Gessler zjazd lekarzy. Uczucia odżyły i tym razem zdecydowali się nie tracić czasu. Był 2003 rok, gdy zdecydowali się razem zamieszkać i pogodzić jakoś kwestie odległości.

Do tej pory kursują do siebie między Warszawą a Toronto. On ma wiele zobowiązań zawodowych, ona intensywnie pracuje na planach telewizyjnych. Średnio spędzają razem 10 dni w miesiącu, ale nie chcą na razie żadnych zmian. Uwielbiają za sobą tęsknić i nadal nie wierzą, że los sprawił im taką niespodziankę. Jej mąż nie jest przyzwyczajony do blasku fleszy. Jeśli gdzieś razem się pojawiają, woli trzymać się z boku.

Magda Gessler była już mężatką i miała rzekomo romanse, które jednak nie skończyły się aż tak poważnie. Jej pierwszym mężem był niemiecki dziennikarz, Volkhart Müller, który zmarł w 33. urodziny restauratorki. Ma z nim syna, Tadeusza. Jej drugi mąż to Piotr Gessler. Poznała go, gdy wróciła do Polski. Wpadła też w oko bratu Piotra, Adamowi, jednak to z tym pierwszym związała się i urodziła się córka pary, Lara. Potem podobno romansowała m.in. z aktorem Piotrem Adamczykiem czy też Mariuszem Diakowskim.

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News