Czy Krzysztof Piątek ma żonę? To słynna celebrytka

Czy Krzysztof Piątek ma żonę? To słynna celebrytka Źródło: piątek

Czy Krzysztof Piątek ma żonę? Będący w świetnej formie napastnik AC Milan cieszy się szczęściem nie tylko na boisku. Na co dzień może liczyć na będącą u jego boku piękną wybrankę serca.

Czy Krzysztof Piątek ma żonę? Będący piłkarskim odkryciem roku napastnik AC Milan ma dziś swoje "pięć minut". Choć do włoskiej ligi trafił dopiero w ostatnie wakacje, zdążył pokazać pełnię swoich możliwości. 

Po znakomitej jesieni w klubie z Genui Piątek trafił do wielokrotnego mistrza Włoch. W AC Milan od razu przebił się do wyjściowego składu. Nie stracił nic ze swojej skuteczności. Bomber z Polski, zwany we Włoszech "Il Pistoleiro" strzela gole jak na zawołanie.

Czy Krzysztof Piątek ma żonę?

Znakomita gra polskiego piłkarza, o którym nie zapomina dziś selekcjoner reprezentacji, to niejedyny sukces w życiu Piątka. Na co dzień może on liczyć na będącą u jego boku kobietę. Piątek związany jest z piękną damą, która jest od niego o 4 lata starsza. Kim jest wybranka serca polskiego napastnika?

Krzysztof Piątek żona

W sieci nie ma informacji, które potwierdzałyby że Piątek scementował swój związek. Z Pauliną Procyk, starszą od niego o 4 lata partnerką regularnie pokazuje się na Instagramie. To jego wieloletnia miłość. "Super Express" przypomina, że jego wybranka kibicowała mu z trybun gdy grał w Zagłębiu, później w Cracovii, a dziś trzyma kciuki za napastnika AC Milan.

Wiemy też, że będąca prawniczką z wykształcenia Paulina Procyk zajmuje się na co dzień blogowaniem o modzie. Jest wpływową influencerką. Jej widownia na Instagramie sięga już 72 tysięcy użytkowników. Nie da się ukryć, że dzięki związkowi z Piątkiem będzie rosła w kolejnych miesiącach.

Nic dziwnego, że przy tak pięknej partnerce rozwija skrzydła czołowy napastnik mediolańskiej drużyny. Parze narzeczonych życzymy wszelkiej pomyślności, a piłkarzowi utrzymania bramkostrzelnej formy.

Następny artykuł