Martyna Wojciechowska bardzo niechętnie wypowiada się na temat swojego życia towarzyskiego. Tym razem jednak ostro zareagowała na sugestię, jakoby była lesbijką.

Podróżniczka udzieliła bardzo szczerego wywiadu magazynowi „Pani”. W zatytułowanej „Staram się by było normalnie” rozmowie padało wiele pytań o życie prywatne.

Podczas rozmowy, dziennikarka bez ogródek zapytała Wojciechowską o to czy jest lesbijką. Podróżniczka odparła- Też słyszałam takie doniesienia na swój temat. Bo wiesz, jeśli kobieta jest niezależna, samodzielna i nie potrzebuje pokazywać się ze swoim mężczyzną publicznie, to na pewno jest lesbijką – jasno ucinając temat.

To nie pierwszy raz, kiedy w mediach pojawiają się sugestie na temat homoseksualizmu Martyny Wojciechowskiej, wcześniej media spekulowały na temat rzekomego związku gwiazdy TVN-u z prowadzącą „Fakty” Anitą Werner. Obydwie jednak stanowczo temu zaprzeczyły.

Pięciokrotnie zaręczona

W 2016 r. na raka zmarł były partner Wojciechowskiej – Jurek Błaszczyk – płetwonurek, rekordzista Polski w nurkowaniu głębinowym. Wojciechowska związana była również z polskim miliarderem Leszkiem Czarneckim. Łącznie podróżniczka była zaręczona aż pięć razy, z czego dwa razy odwołała ślub w ostatniej chwili. W 2008 roku urodziła córkę Marysię, z którą często zamieszcza zdjęcia w serwisach społecznościowych.

W TVN trwa obecnie emisja 9 sezonu programu „Kobieta na krańcu świata” autorstwa Martyny Wojciechowskiej. W tym sezonie podróżniczka odwiedzi m.in Belgię, Pakistan i Boliwię.

Źródło: Pani

Największe seksskandale show-biznesu

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]

 

 

...

Zobacz również