Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu

Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu Źródło: pixabay/onepicnowords/

Czworokąt był największą fantazją łóżkową studentów. Nikt z nich nie spodziewał się, jak zakończy się ta erotyczna przygoda.

Preferencje łóżkowe mogą być najróżniejsze. Ta sfera życia dla każdego jest niezwykle istotna. Dzięki niej partnerzy stają się jeszcze bliżsi w łączącej ich relacji. Niekiedy upodobania niektórych mogą być dla innych niemałym zaskoczeniem. 

Seksualna fantazja z nieoczekiwanym skutkiem

Czworokąt był dla studentów Federalnego Uniwersytetu Technologii Owerii jedną z największych fantazji erotycznych. Gdy udało się im znaleźć osoby, które podzielały ich pragnienia, pozostało zaledwie wybrać dogodne do tego miejsce. Padło na jeden z hosteli. Sunshine Lodge, położony w nigeryjskim stanie Imo, stał się miejscem prawdziwej tragedii. 

Trzech mężczyzn i jedna kobieta udali się na miejsce, by tam oddać się łóżkowemu spełnieniu. Po dłuższym czasie właściciel budynku zdecydował się wejść do wynajętego przez studentów pokoju. Zupełnie nie spodziewał się tego, co zastał. Cała czwórka leżała na łóżku naga i nieprzytomna. Mężczyzna natychmiast wezwał odpowiednie służby. 

Ten czworokąt pozbawił ich życia 

Po przybyciu na miejsce pogotowia, ratownicy stwierdzili zgon dwóch mężczyzn. Trzeci mężczyzna oraz kobieta zostali przewiezieni do miejscowego szpitala w celu udzielenia niezbędnej pomocy. Niestety, mężczyzna niedługi czas po przybyciu do szpitala zmarł. Przeżyła jedynie studentka. Według lekarzy stan kobiety jest stabilny, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Komisarz Policji - Rabiu Ladodo - odniósł się do całej sprawy, informując oficjalnie o liczbie zmarłych osób. 

- Mogę potwierdzić, że trzeci student nie żyje. Zmarł w szpitalu, do którego został przyjęty. Jego śmierć zwiększyła do trzech liczbę osób, które zmarły. Dziewczyna żyje i, jak się dowiedziałem, jej stan jest stabilny - mówi funkcjonariusz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co było powodem śmierci studentów?  

Według dotychczasowych ustaleń policji, która zajmuje się całą sprawą, powodem śmierci studentów były zażyte substancje, a nie sam stosunek seksualny. Mieszanka środków działających pobudzająco okazała się zabójcza. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Zewsząd spływają gratulacje
  3. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  4. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  5. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy
  6. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy

Źródło: SE

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News