Czterej Pancerni i Pies - odcinek 1. Gdzie obejrzymy serial?
youtube/Ysabel Ibárruri
Wiadomości Pikio - 29 Kwietnia 2019

Gdzie obejrzeć Czterech Pancernych? Serial jest dostępny online

Czterej Pancerni i Pies - odcinek 1. i reszta. Gdzie możemy obejrzeć je online? Czy w Internecie są dostępne wszystkie odcinku kultowego serialu? Odpowiadamy

Czterej Pancerni i Pies - odcinek 1

Czterej Pancerni i Pies - odcinek 1. został premierowo wyemitowany 9 maja 1966 roku, czyli dokładnie 53 lata temu, jako pilot produkcji, która w przypadku pozytywnego przyjęcia widzów miała ukazać się w całości jesienią. Pierwszy odcinek zatytułowany "Załoga" przypadł do gustu nawet największym krytykom i już we wrześniu został pokazany ponownie jako początek 8 odcinkowej serii. Serial dwukrotnie doczekał się kontynuacji stając się jednym z najpopularniejszych w historii polskiej kinematografii.

Wiele osób chciałoby obejrzeć serial jeszcze raz nie czekając na jego ponowną emisję w telewizji. Czy jest to możliwe online? Na końcu artykułu znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Film Czterej Pancerni i Pies. Odcinki

Serial wyreżyserowany przez Konrada Nałęckiego na podstawie książki i scenariusza Janusza Przymanowskiego. Spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów. Wśród czynników, które złożyły się na ten spektakularny sukces, bez wątpienia była znakomita obsada (m.in Janusz Gajos, Franciszek Pieczka, Włodzimierz Press, Roman Wilhelmi, Witold Pyrkosz, Pola Raksa), wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, a także przede wszystkim ciekawa fabuła. Pomysłodawcy serialu jako pierwsi w Polsce nie przedstawili wojny jedynie w czarnych barwach, co bardzo spodobało się widzom. Losy głównych bohaterów zostały zabarwione o humorystyczne sceny oraz zabawne dialogi, wiele z nich na stałe wpisało się na karty historii filmowych cytatów.

Czterej Pancerni i Pies. rocznica emisjiKiedy pojawili się Czterej Pancerni i Pies w telewizji? Serial do dziś cieszy się popularnościąCzytaj dalej

Serial Czterej Pancerni i Pies składał się łącznie z 21 odcinków, podzielonych na trzy wspaniałe serie. Każda z nich została wyemitowana w innym roku. Poniżej prezentujemy pełną listę odcinków:

Seria I, rok 1966

1. Załoga
2. Radość i gorycz
3. Gdzie my – tam granica
4. Psi pazur
5. „Rudy”, miód i krzyże
6. Most
7. Rozstajne drogi
8. Brzeg morza

Seria II, rok 1969

9. Zamiana
10. Kwadrans po nieparzystej
11. Wojenny siew
12. Fort Olgierd
13. Zakład o śmierć
14. Czerwona seria
15. Wysoka fala
16. Daleki patrol

Seria III, rok 1970

17. Klin
18. Pierścienie
19. Tiergarten
20. Brama
21. Dom

Czterej Pancerni i Pies wszystkie odcinki. CDA i Youtube

Chociaż serial sporadycznie możemy obejrzeć w TVP to dzisiaj jest oglądany głównie w internecie. Losy odważnych bohaterów, którzy dzielnie bronili naszego kraju podczas wojny, nadal są chętnie oglądane przez miłośników serialu, a także nowych fanów, którzy dowiedzieli się o nim od starszych pokoleń. Serial możemy oglądać online na wielu popularnych stronach jak CDA.

Dużym ułatwieniem dla widzów jest również możliwość oglądania ich ulubionej produkcji na Youtube. Wszystkie odcinki - podzielone na cztery części każdy - w specjalnej playliście czekają na swoich najwierniejszych fanów. Ci z miłą chęcią i sentymentem często wracają do jednej z najpiękniejszych polskich produkcji. Nic dziwnego, naprawdę warto!

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tylko nie mów nikomu braci Sekielskich - wielkie kontrowersje po emisji filmu
  2. Jak wygląda związek Pawła i Julki z M jak miłość? To burzliwa relacja
  3. Premiera "Tylko nie mów nikomu" poruszyła Polaków. Gdzie obejrzeć film?
  4. Artur z M jak miłość. Kim jest i co łączy go z Marysią?
  5. Nowe fakty w sprawie katastrofy smoleńskiej! Co ustalili śledczy?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News