Legenda Czterech pancernych i psa przeżyła dramat! Ujawnia po latach

Legenda Czterech pancernych i psa przeżyła dramat! Ujawnia po latach Źródło: Fot. screenshot TVP

Czterej pancerni i pies to kultowy, polski serial o tematyce wojennej. Chociaż od jego produkcji minęło już wiele długich lat, to odtwórcy ról wciąż są obecni w świecie filmu. Jeden z czołowych bohaterów w ostatnim czasie zdobył się na szokujące wyznanie.

Czterej pancerni i pies to serial który pokochali Polacy. Wojenna fabuła to coś, co po dziś dzień bardzo lubimy oglądać. Jednym z głównych bohaterów był Janusz Gajos, który dziś jest już postacią niemal kultową. W ostatnim czasie aktor zdradził szokujące kulisy swojej młodości. Mało brakowało, a nigdy nie poznalibyśmy jego kunsztu.

Czterej pancerni i pies: Jeden z głównych bohaterów cudem uszedł z życiem

Janusz Gajos to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów. Mimo iż mężczyzna ma już 79 lat, to wciąż dostaje kolejne angaże. Jak się okazuje, mężczyzna jest nie tylko świetnym aktorem, ale i człowiekiem. W młodości zaryzykował swoje życie, aby pomóc zupełnie obcej kobiecie. Dziś wspomina to jako wyjątkowo traumatyczne chwile. - Z trzema kolegami ze szkoły aktorskiej poznaliśmy w kawiarni w Mielnie ładną dziewczynę, która zaproponowała, żebyśmy poszli się wykąpać. Pogoda była sztormowa. Ona jednak szybko wskoczyła do wody. Koledzy się wycofali, a ja żeby bronić męskiego honoru, skoczyłem za nią - opowiedział.

Honor ważniejszy niż życie

Honorowe zachowanie Janusza Gajosa mogło się dla niego zakończyć wyjątkowo tragicznie. Sztorm był na tyle duży, że o mały włos nie zabiłby zarówno aktora, jak i bezmyślnej kobiety, która rzuciła się w wir fal.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Po chwili nie mogliśmy już wrócić do brzegu. Wtedy chyba po raz pierwszy pomyślałem, że to koniec, że zostanę w tym miejscu na zawsze. Resztkami sił trzymaliśmy się falochronu, o który raz po raz obijały nas fale - szczerze wyznał Gajos. Na fale wyrzuciły parę na brzeg. Jak się okazuje, bohaterski wyczyn nie przyniósł mężczyźnie żadnych korzyści - uratowana kobieta uciekła, nie pozwoliła nawet zaprosić się na randkę. Dziś mężczyzna ma się już świetnie, jednak wspomnienia z tamtego traumatycznego dnia wracają czasem jak boomerang. Janusz Gajos jest jedną z najwybitniejszych postaci polskiego kina. Jego kultowe role zachwycają widzów, którzy chętnie kupują bilety do kina. Kler, czyli film w którym zagrał w ostatnim czasie Gajos, pobił wszelkie rekordy oglądalności.Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona Tuska wprawiła Polaków w osłupienie. Publicznie wyzwała go od DUPKÓW
  2. Biedronka robi z Twojego dziecka bandytę. Absurdalnie śmieszne oskarżenia
  3. Krystyna Pawłowicz ODLECIAŁA na orbitę. Wymyśliła przedziwną teorię spiskową
  4. Martyna Wojciechowska: Zarobki są jej przewagą nawet nad Rozenek!
  5. Znaki zodiaku, które są rozchwytywane przez pracodawców. Z nimi warto robić interesy!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu