Polacy kochali Szarika z "Czterej Pancerni i pies". Rzeczy, które mu zrobili po jego śmierci są po prostu straszne

Polacy kochali Szarika z "Czterej Pancerni i pies". Rzeczy, które mu zrobili po jego śmierci są po prostu straszne Źródło: YouTube/LekcjaHistorii

"Czterej pancerni i pies" wypromował nie tylko aktorów granych w serialu, ale i pokazał wszystkim Polakom, jak dobrze jest posiadać czworonoga, nawet w czołgu. Po latach okazuje się, że pies grający Szarika nie skończył tak dobrze, jak życzyliby sobie tego fani.

"Czterej pancerni i pies", kultowy serial dla wielu pokoleń Polaków, do dzisiaj emitowany jest na ekranach telewizorów. Telewizja co jakiś czas przypomina losy bohaterów znanych z czołgu Rudy 102. Dla widzów jest to okazja, by jeszcze raz przeżywać rozterki Janka czy Gustlika, którzy podczas wojny bronili Polski.

Razem z nimi był pies, Szarik. To Janek go znalazł i włączył do załogi. Kiedy jeszcze był małym szczeniakiem, jego mama zginęła, a opiekunem i najlepszym przyjacielem dla psiaka stał się jeden z czołgistów. 

Losy psa z serialu "Czterej pancerni i pies"

Chociaż każdy z czołgów miał mieć w swojej załodze pięć osób, załoga czołgu Rudy 102 nie należała do szablonowych. Fakt, znalazło się w nim czworo mężczyzn, przygotowanych do walki z wrogiem, ale wśród nich był też i Szarik. Pies miał doskonały węch, niejednokrotnie ocalił bohaterów w niebezpieczeństwie i w porównaniu do czołgistów, nie był narażony na zabicie przez Niemców, którzy nie byli w stanie określić, że Szarik należy do załogi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzięki Kuleczce, bo tak w tłumaczeniu z rosyjskiego brzmi imię Szarika, losy bohaterów zakończyły się szczęśliwe. W serialu nie znane są losy psa po wojnie, ale wiadomo co stało się naprawdę z psim aktorem, wcielającym się w postać Szarika. 

Pośmiertne losy psa

Psa grało trzech "aktorów". Przez większość ujęć w serialu występował Trymer. Oprócz niego grali także Spik i Atak. Jednak ich występy były niewielkim udziałem w produkcji. Zazwyczaj Atak występował w scenach, gdzie niezbędna była dobra kondycja. 

Dzisiaj grzeje: 1. Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Zarówno Trymer jak i Spik oraz Atak odeszły niedługo po skończeniu nagrywania serialu. Niestety, pośmiertne losy Trymera są przerażające. Ukochany przez wszystkich Szarik został wypchany i postawiony w jednostce szkolenia psów policyjnych w Sułkowicach. To okropny los, który jest przerażający dla wielu fanów serialu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 200 tys. Polaków wyleci NA BRUK! Ty także możesz
  2. Nie żyje legendarny aktor. Kochały go miliony
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: wikipedia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News