Pola Raksa powalała urodą. Ciężko uwierzyć, czym zajmowała się po skończeniu kariery aktorskiej

Pola Raksa powalała urodą. Ciężko uwierzyć, czym zajmowała się po skończeniu kariery aktorskiej Źródło: youtube

Czterej pancerni i pies zapewnili Poli Raksie niesamowitą rozpoznawalność. Jej niebanalna uroda zachwycała widzów, niewielu jednak wie, co dokładnie stało się z nią już po zakończeniu kariery aktorskiej.

Czterej Pancerni i pies rozsławili Polę Raksę i zapewnili jej ogromną liczbę fanów. Od tamtych chwil jednak minęło już wiele lat, a dawna celebrytka świętować będzie niedługo swoje 80. urodziny. Jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polskim kinie. Jej urodą zachwycały się miliony, niewielu jednak wie, co się działo z nią po zniknięciu z ekranów.  

Czterej pancerni i pies zapewnili jej kolosalny sukces 

Sanitariuszka Marusia była dla wszystkich symbolem piękna. Dzięki tej roli wszyscy Polacy poznali niesamowitą urodę i zdolności aktorskie. Pola Raksa chociaż kojarzona jest głównie z rolą Marusi z serialu "Czterej pancerni i pies" wystąpiła także w innych polskich produkcjach. 

Zanim znalazła się na planie wojskowej serialu, Pola Raksa zagrała w filmie "Szatan z siódmej klasy", gdzie wcieliła się w postać Wandzi. Rolę w tej produkcji otrzymała dzięki wystąpieniu na okładce jednej z gazet dla młodzieży. To właśnie tam została wypatrzona przez reżyserkę, która dała jej rolę i otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Czym się zajęła Pola Raksa po zakończeniu kariery?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatni raz pojawiła się na ekranach w "Uprowadzeniu Agaty" ponad 25 lat temu. Niestety, w związku ze swoją urodą, podczas trwania swojej kariery nie mogła liczyć na role inne niż wyjątkowych piękności. Po zakończeniu kariery Pola Raksa zajęła się zgoła innym zajęciem.

Niewielu fanów wie, że Pola Raksa zaczęła pisywać artykuły o tematyce modowej dla gazety "Rzeczpospolitej", a także tworzyła kostiumy teatralne. Rezygnując z aktorstwa, poświęciła się swoim innym pasjom, których nie mogła rozwijać, kiedy występowała przed kamerami jako aktorka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Po dziś dzień bardzo chroni swoją prywatność. Odcięła się całkowicie od mediów, nie udziela żadnych wywiadów. Ciężko zobaczyć ją na ulicach czy w modnych miejscach. Od wielu lat osiadła w maleńkiej miejscowości Kałuszyna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jana Pawła II kochały tłumy. Zabiła go choroba, którą mają dziesiątki tysięcy Polaków
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

źródło: radio zet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News