Nie mieści się w głowie, jakie rzeczy zrobili z ciałem Szarika po śmierci. Fani są zwyczajnie wściekli

Nie mieści się w głowie, jakie rzeczy zrobili z ciałem Szarika po śmierci. Fani są zwyczajnie wściekli Źródło: youtube.com TVP VOD

"Czterej pancerni i pies", wchodząc na ekrany w 1966 roku, zdobyli miliony widzów. Przygody wojaków wraz z Szarikiem interesowały nie tylko starszych, ale przede wszystkim dzieci i nastolatków. Jednak to, co stało się z uwielbianym psiakiem po śmierci, woła o pomstę do nieba.

Serial "Czterej pancerni i pies" stał się na tyle kultowy, że do tej pory można natrafić na jego emisję w niektórych stacjach telewizyjnych. Mało kto wie, co stało się jednak z głównym psim bohaterem po zakończeniu zdjęć.

Szarik z serialu "Czterej pancerni i pies" został strasznie potraktowany?

Największą uwagę widzów przykuwała niekwestionowana zwierzęca gwiazda - pies Szarik sprawił, że właściciele czworonogów masowo nazywali tak swoich pupili, tresowali je, a dzieci marzyły o mądrym i aktywnym psie. Wiele plotek, które powstały na temat Szarika nie miało swojego pokrycia w rzeczywistości, jednak jedna z nich niestety jest prawdą. Fani serialu mogą czuć się rozczarowani, inni się wściekną.

Szarik był grany przede wszystkim przez Trymera - psa milicyjnego, który nie był agresywny, a w tropieniu nie odnosił większych sukcesów. Wiele osób mówiło, że Trymer po zakończeniu serialu szybko zdechł i został wypchany. Prawda jest połowiczna - po zakończeniu zdjęć pies jeszcze przez długi czas pomagał milicjantom, wcale tak szybko nie zdechł. Rzeczywiście został jednak wypchany. Można zobaczyć go w muzeum Zakładu Kynologii Policyjnej w podwarszawskich Sułkowicach. Poniżej artykułu znajduje się jego zdjęcie.

Szarika grał jeden pies - mit

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielu widzów uważa, że Szarika grał jeden i ten sam pies. To niestety nieprawda, ponieważ na planie w ciągu kilku lat pojawiły się 3 psy. Oprócz Trymera obowiązki Szarika przejmował czasami Atak - świetnie sprawdzał się w ekstremalnych scenach, kiedy zwierzak musiał być skupiony i odważny. Czasami na planie pojawiał się też Spik, który podobnie jak Trymer miał bardzo spokojne usposobienie, dlatego, rzadko bo rzadko, ale niekiedy zastępował głównego bohatera w serialu.

Dzisiaj grzeje: 1. Zapowiada się kolejny smutny dzień dla Polaków. MZ właśnie podało przygnębiające informacje
2. Rzecznik polskiej policji opublikował niepokojące nagranie. Powinniśmy się bać?

Chociaż wszystkie 3 psy były owczarkami niemieckimi, nieco się od siebie różniły. Potrzebowały więc małych fryzjerskich poprawek. Z innych ciekawostek: matkę Szarika zagrał pies, a nie suka, a widzowie w jednej ze scen (przy zabitym tygrysie) dopatrzyli się, że Szarika zastąpił... jamnik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa
  2. Myśleli, że roznoszą koronawirusa. Niewinne nietoperze miały zginąć
  3. Banknoty przenoszą koronawirusa? WHO wydało oficjalne stanowisko
  4. Spełniła największe marzenie umierającego ukochanego. Odszedł 7 godzin później, ich ostatnie zdjęcie wyciska wszystkie łzy
  5. Minister zdrowia wypowiedział się nt. wyborów. Wielu przeciera oczy ze zdumienia
  6. Nie chciał nikogo narażać, bał się, że jest zakażony. Wyruszył pieszo do domu, podróżował 3 dni

Źródło: Antyfake

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News