Oglądałeś "Czterech pancernych i psa"? Ujawniono informacje, które wprawią Cię w osłupienie

Oglądałeś "Czterech pancernych i psa"? Ujawniono informacje, które wprawią Cię w osłupienie Źródło: screen youtube.com/TVP VOD

"Czterej pancerni i pies" to najbardziej kultowy polski serial. Do dziś tysiące Polaków wraca regularnie do przygód załogi czołgu Rudy 102. Przez wiele lat wiele informacji dotyczących produkcji serialu były tajemnicą, teraz ujrzały światło dzienne.

Na serialu "Czterej pancerni i pies" wychowało się wiele pokoleń. Chyba nie było dziecka, które w czasach emisji tej produkcji nie próbowało odtworzyć scen z serialu, wcielając się w jego bohaterów. Teraz w poniższym tekście przedstawimy kilka ciekawych informacji, o których z pewnością nie wiedzieliście.

"Czterej pancerni i pies": tajemnice serialu

Zacznijmy od tego, że jeżeli byłeś, a może nadal jesteś fanem tej produkcji, to najprawdopodobniej przyczyniłeś się do tego, że finalnie wyglądał zupełnie inaczej, niż zakładały pierwotne plany twórców. Na początku serial został zaplanowany na ciąg zaledwie ośmiu odcinków i już po tym, jak bohaterowie dotarli nad Bałtyk, to mieliśmy się z nimi definitywnie pożegnać. Jednak pozytywny odzew ze strony fanów, jak i gigantyczna oglądalność sprawiły, że postanowiono przedłużyć produkcję o kolejne 2 serie.
Dodatkowo, jeżeli jesteś wielbicielem Franka Wichury, to musisz wiedzieć, że postać odgrywana przez Witolda Pyrkosza pierwotnie miała pozostać na drugim planie. Jak wspominał aktor, gdy kontaktowano się z nim w tej sprawie, to mówiono o małej rólce. Jednak ostatecznie została rozbudowana i zamiast pojawić się tylko w pierwszej serii, to oglądaliśmy go we wszystkich trzech.

Łysy Szarik

Na koniec zaprezentuję dosyć zabawną ciekawostkę dotyczącą najsłynniejszego psa w historii polskiej telewizji. Szarik, bo tak się nazywał pies występujący w serialu podobnie, jak reszta załogi Rudego miał tysiące fanów. Jak wspominał treser Trymera (prawdziwe imię Szarika), gdyby spełnił wszystkie prośby od fanów o, chociażby jeden włos z sierści psa to czworonóg byłby całkowicie łysy. Przyznacie, że wyglądałoby to dosyć komicznie. Pokazuje to, jak gigantyczna byłą popularność tego serialu i jego bohaterów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W pośpiechu kasują dowody! Wyciekły kulisy Projekt Lady, fanów wryło w ziemię
  2. Kontakt z Meghan Markle ostatecznie utracony. „Żyję w strachu”
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
źródło: interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News