Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci budzą bezsilną wściekłość

Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci budzą bezsilną wściekłość Źródło: YouTube/LekcjaHistorii

"Czterej pancerni i pies" jest kultowym serialem dla kilku pokoleń Polaków. Do dziś wiele osób żywo wspomina cytaty z poszczególnych odcinków czy losy bohaterów. Znane są wszystkim informacje z życia gwiazd odgrywających role pancernych, a nigdzie nie pojawiają się informacje dotyczące tego, co stało się z Szarikiem.

"Czterej pancerni i pies" przedstawiało losy uwielbianej załogi czołgu: Janka, Gustlika, Olgierda, Grigorija i Szarika. Na wyjątkowość ekipy Rudego 102 największy wpływ miało to, że jeden z nich chodził na czterech łapach i miał więcej włosów niż jego koledzy. Szarik odgrywał w serialu znaczącą rolę i chociaż jego telewizyjne losy skończyły się dobrze, to nie można tego powiedzieć w przypadku jego losu poza ekranem.

Co się stało z Szarikiem z serialu "Czterej pancerni i pies"? 

Szarik to typowo rosyjskie imię nadawane tamtejszym kundelkom. Dosłowne tłumaczenie tego słowa to "kuleczka" lub "balonik". W serialu pies był właśnie kuleczką. Jego imię pochodziło od tego, że gdy się urodził był małą, słodziutką i okrąglutką kuleczką futra. Z jego drzewa genealogicznego znana jest tylko matka Mira, która umarła w skutek starcia z dzikiem podczas polowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniaczek trafił do głównego bohatera Janka Kosa, który rekrutując się do załogi czołgu, wziął ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela. I tak Szarik stał się piątym członkiem brygady pancernej, który nawet odcisnął swoją łapkę na czołgu, gdy ten został ochrzczony jako Rudy 102.

W rolę Szarika wcieliły się aż trzy psy tej samej rasy: Trymer, Spik, Atak. Najczęściej w serialu występował Trymer, który początkowo miał być psem policyjnym, ale niestety oblał egzamin z tropienia i dodatkowo nie był wystarczająco agresywnym zwierzakiem. Za to jako aktor był zachwycający. Atak zgodnie ze swoim imieniem, był psem silnym i wytrwałym, nadawał się więc do scen w których liczyła się dobra kondycja. Troszkę odbiegał wyglądem od Trymera, dlatego przed nagrywaniem scen był czesany w zakładzie fryzjerskim.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Serial był nagrywany wiele lat temu, więc nie będzie zaskoczeniem, że Trymera nie ma już między nami. Okazuje się jednak, że to stwierdzenie jest prawdziwe wyłącznie dla jego ducha, bo ciało psa cały czas pozostaje "w użyciu". Pies pancernych został wypchany i postawiony w jednostce szkolenia psów policyjnych w Sułkowicach. Jednak dla wielu fanów serialu jest to nie do zaakceptowania i od lat okazują oni swoje oburzenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

 źródło: wikipedia

Następny artykuł