Pola Raksa wiele wycierpiała przez mężczyzn. Nie mieści się w głowie, dla kogo porzucił ją mąż

Pola Raksa wiele wycierpiała przez mężczyzn. Nie mieści się w głowie, dla kogo porzucił ją mąż Źródło: Wikipedia / Zofia Nasierowska

"Czterej pancerni i pies" uczynili z Poli Raksy jedną z największych legend polskiego aktorstwa. Niestety życie uczuciowe artystki nie potoczyło się tak dobrze, jak jej kariera zawodowa. Gwiazda została zdradzona przez męża, w którym była szalenie zakochana.

"Czterej pancerni i pies" nadali karierze Poli Raksy niesamowitego rozpędu. Kultowa artystka od lat nie udziela już jednak wywiadów, unikając mediów jak ognia. Jeszcze w latach 60. i 70. aktorka była jednak jedną z największych gwiazd polskiego kina, występującą u najlepszych reżyserów. Chociaż artystka mogła liczyć na sympatię ze strony tysięcy fanów, jej życie nie ułożyło się tak, jak sobie tego życzyła. Na drodze do szczęścia stanęły przede wszystkim komplikacje w sprawach sercowych.

Pola Raksa przeżyła bolesną zdradę i rozstanie

Daniel Olbrychski w jednym z wywiadów wspomniał o tym, jak zazdrosnym mężczyzną był mąż Raksy - Andrzej Kostenko. Gdy aktorska para odgrywała wspólne sceny na planie "Popiołów" Andrzeja Wajdy, ukochany artystki często zwracał uwagę młodemu gwiazdorowi i nie darzył go zbytnią sympatią. Olbrychski przyznał nawet, że w przeszłości podkochiwał się w Raksie, jednak ta była całkowicie zapatrzona w świeżo poślubionego małżonka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedy zaczęliśmy kręcić, czułem się lekko speszony. W scenach miłosnych, intymnych już nie byłem tak bezczelny jak na zdjęciach próbnych, bo trudno grać miłość, jak na to mąż patrzy. Wydawało mi się, że musi mnie nienawidzić za dobieranie się do jego żony. Grałem więc z ogromnym dystansem, choć serce chciało inaczej - przyznał aktor.

Mimo dużej zazdrości o Raksę Kostenko sam nie okazał się wiernym mężem. Jak podają media, operator i scenarzysta wdał się w romans z pokojówką, którą poznał podczas wyjazdu w Alpy z Romanem Polańskim. Po tych trudnych wydarzeniach i bolesnym rozwodzie aktorka postanowiła, że już nigdy nie weźmie ślubu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Trudne doświadczenia gwiazdy "Czterej pancerni i pies"

Jak sama przyznawała, jej kolejne związki także rozpadały się w przykrych okolicznościach. Szczęśliwie nie zakończyły się między innymi relacje Raksy z Bogusławem Lindą oraz Markiem Piwowarskim. Gwiazda wiele wycierpiała przez mężczyzn, ostatecznie nie potrafiąc odnaleźć upragnionej stabilizacji i spokoju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Wszyscy obserwowali, jak walczył do samego końca. Niestety, nie żyje
  4. Genialny trik na czyszczenie piecyka z termoobiegiem bez szorowania. Będzie błyszczał jak nowy
  5. Zgwałcił 4-letnie siostry, ale nie to jest najgorsze. Zaraził je ciężką chorobą, rodzina jest zrozpaczona  

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News