Córka "Czterdziestolatka" przerywa milczenie! "Pół Polski obrzuciło mnie błotem"

Córka "Czterdziestolatka" przerywa milczenie! "Pół Polski obrzuciło mnie błotem" Źródło: Fot. Wikipedia.com

Czterdziestolatek był kultowym polskim serialem komediowym, który cieszył się ogromną popularnością w latach 80. Tytułową rolę grał w nim niedawno zmarły Andrzej Kopiczyński wokół którego grobu wybuchła afera. Po dwóch latach od śmierci mężczyzna dalej nie ma nagrobka, co szokuje wszystkich fanów. 

Czterdziestolatek swoją telewizyjną premierę miał 16 maja 1975 roku, a tytułową rolę grał w nim kultowy polski aktor - Andrzej Kopiczyński. Mężczyzna zmarł dwa lata temu, lecz mimo to wciąż pojawiają się kontrowersje wokół jego grobu, który składa się jedynie z kamieni, kilku zniczy i krzyża z podpisem. Niedawno zrobiło się o sprawie głośno a fani byli oburzeni tą sytuacją. Teraz głos zabrała córka aktora, a jej słowa szokują.

Córka Kopiczyńskiego przerywa milczenie

Andrzej Kopiczyński znany przede wszystkim z tytułowej roli w serialu "Czterdziestolatek" zmarł 12 października 2016 roku. Wcześniej u mężczyzny zdiagnozowano chorobę Alzheimera, a ostatecznie pochowano go na warszawskich Powązkach. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską, a w ostatnim czasie znowu zrobiło się głośno na jego temat, tym razem przez grób, w którym leży. Okazało się, że mimo iż od śmierci minęły dwa lata, mężczyzna wciąż nie doczekał się porządnego nagrobka. Media natychmiast nagłośniły sprawę - wypowiadały się tysiące oburzonych fanów, a najwięcej negatywnych słów padło oczywiście pod adresem córki mężczyzny, która w końcu zdecydowała się skomentować sprawę. - Mój tata byłby dużo bardziej zadowolony z takiego naturalnego, trochę siermiężnego, prostego nagrobka niż wielkiego, wykonanego z przepychem, pomnika - określiła Kopiczyńska. Dalej stwierdziła, że jak na razie nie może sobie jednak pozwolić na zmiany, ponieważ jest w bardzo złej sytuacji finansowej. Kobieta deklaruje, że gdyby nie pieniądze, z pewnością pomnik już by stał, a wygląd grobu nie jest kwestią zaniedbania. Kobieta potwierdziła również wcześniejsze plotki o odrzuceniu pomocy oferowanej ze strony ministerstwa kultury. Jej zdaniem jej ojciec by sobie tego nie życzył, "nawet jeżeli miałoby to oznaczać spoczywanie pod gałązką świerkową przez lata".

"Czterdziestolatek" wciąż czeka na porządny grób

Jak na razie nie widać nadchodzącej poprawy sytuacji finansowej córki ani planów na budowę porządnego nagrobka dla legendy polskiego ekranu, jednak w akcję zaczęli włączać się obcy ludzie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jeżeli ktoś ma życzenie dorzucić swoją cegiełkę, to nie gardzę tym, nie odrzucam, tylko proszę o prywatny kontakt. Pół Polski obrzucało mnie błotem, pisząc komentarze i prywatne wiadomości, a tylko jeden człowiek skontaktował się ze mną, oferując pomoc – powiedziała kobieta. Zbiórkę na ten cel deklarowali również kibice Legii Warszawa, którzy sami we własnym zakresie chcieli zorganizować godny pomnik "Czterdziestolatkowi". ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda Rodzinka.pl pokazała mamę! Wyglądają jak bliźniaczki, niesamowite
  2. Polsce grozi globalne odcięcie od prądu. Minister prosi o pomoc Matkę Boską
  3. PiS będzie miał problem! Ta książka pogrąży całą partię
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News