Wszyscy pokochali go za Czterdziestolatka. Mało kto wie, jak perfidnie zakpiła z niego partnerka

Wszyscy pokochali go za Czterdziestolatka. Mało kto wie, jak perfidnie zakpiła z niego partnerka Źródło: "Czterdziestolatek"

"Czterdziestolatek" do dziś kojarzy się widzom nie tylko z doskonałym humorem, ale i wybitnymi kreacjami aktorskimi. Jeden z artystów, który należał do obsady kultowego serialu, opowiedział przed laty gorzko o swym życiu uczuciowym. Pierwsza poważna partnerka potraktowała go bowiem w naprawdę zadziwiający sposób.

"Czterdziestolatek", "Dom", "Janosik", czy też "Miś" oraz "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?" - to tylko niektóre spośród kultowych polskich produkcji, uświetnionych aktorskimi kreacjami Jerzego Cnoty. Aktor urodził się w Chorzowie, jednak skończył PWST już w stolicy. Teatrem zajmował się w Krakowie, występował w Piwnicy pod Baranami. Nie ukrywał, że wiódł bujne, bardzo towarzyskie życie, z którego jako młody mężczyzna starał się korzystać.

Gwiazdor seriali "Czterdziestolatek" i "Janosik" gorzko rozliczył się z karierą

Jego kinowym debiutem (jeszcze przed skończeniem PWST) okazała się rola w filmie "Sól ziemi czarnej" Kazimierza Kutza. Później role tak naprawdę posypały się same. Sam Cnota przyznawał jednak, iż nie uważa, że w pełni wykorzystał swój potencjał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Chyba źle wybrałem życiowe motto. Postanowiłem stać pokornie na końcu kolejki i czekać, czekać, czekać... Myślałem sobie, że to bezpieczniej, bo w środku tłok i ktoś może w nery przyłożyć. Więc tak stoję i czekam na telefon, ale telefon milczy. (...) Nie jestem bogaty ani szczęśliwy tak, żebym się mógł pochwalić. Miałem swoje pięć minut. Trochę szkoda, że tylko pięć, myślę, że to za krótko jak na moje możliwości - przyznawał aktor pod koniec życia.

Przykre kulisy pierwszego poważnego związku Jerzego Cnoty

Warto zaznaczyć, że na życiorysie i charakterze Cnoty bez wątpienia odbiły się także relacje z kobietami. W jednym z wywiadów aktor opowiedział o swoim pierwszym poważnym związku, który prawie zakończył się małżeństwem. Jak się jednak okazało, relacja była oparta głównie na kłamstwie kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

- Wrobiła mnie w dziecko. Jeszcze się nie urodziło, a jej rodzina już kazała mi się żenić. Kupiłem im mieszkanie, pomagałem, jak tylko mogłem. Ale któregoś dnia koledzy mnie otrzeźwili: „Czyś ty na głowę upadł? Czyś ty zdurniał?!”. Powiedzieli mi, że wcześniak nie może ważyć 3,8 kg! Wziąłem ją na rozmowę, tłumaczę, że nie jestem aż takim ogierem, żeby po pięciu miesiącach na świat przychodziły dzieci. W końcu przyznała się, że ojcem jest syn znanego reżysera - wyznał aktor z wyraźnym smutkiem.

Później artysta starał się oczywiście ułożyć sobie życie na nowo. Jak powiedział, jego drugą wielką miłością okazała się "bardzo zdolna aktorka". Ta jednak walczyła z problemem alkoholowym, którego najwyraźniej parze nie udało się wspólnie udźwignąć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Dagmara skrzywdziła wiele kobiet, trafiła do więzienia. Słowa prokuratora mówią same za siebie, nawet po latach budzą oburzenie
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Przekazujemy wyrazy współczucia. Smutne zdarzenie spotkało profesora Jana Miodka

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News