Policjant zatrzymał mężczyznę, a ten sięgnął po czosnek. Nieprawdopodobne doniesienia z polskiego miasta

Policjant zatrzymał mężczyznę, a ten sięgnął po czosnek. Nieprawdopodobne doniesienia z polskiego miasta Źródło: Pxhere/ CC0 Public Domain

Czosnek ma wyjątkowe właściwości lecznicze i polecany jest w przypadku przeziębień, ale jak się okazuje, nie tylko. Pewien mężczyzna wpadł na pomysł jak jeszcze może wykorzystać to warzywo. Zaskoczył wszystkich swoją kreatywnością, a najbardziej policjantów, którzy go zatrzymali.

Czosnek leczy przeziębienia, odstrasza wampiry i - jak się okazuje - może być przydatną bronią w walce z policją. Źródła tej pierwszej informacji są już od dawna potwierdzone, drugiej nie ma jak sprawdzić ze względu na brak wampirów, ale trzecią postanowił przetestować pewien mężczyzna.

Jechał samochodem pod wpływem alkoholu, a w bocznym lusterku zauważył pędzącego za nim motocyklistę. Warto dodać, że kierowca auta również pędził, a motocykl wydawał się z nim ścigać. Niestety tak nie było.

Czosnek obniża stężenie alkoholu we krwi?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za pijanym kierowcą jechał policjant na motocyklu. I nie chciał go wyprzedzić, tylko zatrzymać do kontroli. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość i chyba nie zdawał sobie z tego sprawy, jadąc na podwójnym gazie. Gdy mężczyzna zorientował się, że znalazł się w centrum policyjnego pościgu, nie zatrzymał się, a gnał przed siebie, myśląc, że uda mu się zgubić mundurowego. 

W końcu jednak osobówka zatrzymała się na poboczu. Mężczyzna był w takim stanie, że niewiele myśląc, wysiadł z samochodu i podbiegł do bagażnika. Jak się okazało, znajdował się w nim czosnek, który natychmiast zaczął jeść. 

Policjant mówił mężczyźnie, że to się nie uda. Nie będzie w stanie obniżyć stężenia alkoholu we krwi za pomocą czosnku. Jednak on dokończył danie i dopiero po tym zgodził się na badanie alkomatem. Musiał być bardzo rozczarowany, gdy na urządzeniu wyświetliła się informacja o ponad dwóch promilach alkoholu we krwi.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Nieodpowiedzialny kierowca to 66-letni mężczyzna, któremu grożą dwa lata pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu. Przez swoje zachowanie narażał nie tylko siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

źródło: fak

Następny artykuł