Tragiczne wydarzenia w elektrowni jądrowej. Nie żyje jedna osoba

Tragiczne wydarzenia w elektrowni jądrowej. Nie żyje jedna osoba Źródło: Pixabay/AnkieNieuwkerk

Człowiek stracił życie podczas tragicznego wypadku. Do zdarzenia doszło w elektrowni atomowej. Kulisy tego zdarzenia są prawie nieznane, bo cała sprawa owiana jest pilnie strzeżoną tajemnicą.

Człowiek zginął podczas tragicznego wypadku, do jakiego doszło w elektrowni atomowej. Informacje na temat tego zdarzenia sprzed miesiąca dopiero teraz trafiły do mediów. Kulisy tego wypadku są niepokojące i zastanawiające. 

Człowiek stracił życie na budowie

Człowiek stracił życie podczas budowy elektrowni jądrowej w Ostrowcu na Białorusi. Informacje na temat tego obiektu są zatajane, więc dopiero teraz za pośrednictwem relacji białoruskiego blogera Nexta, te przykre wieści ujrzały światło dzienne. 

Do zdarzenia doszło we wtorek 13 sierpnia. Nie był to jedyny wypadek, który miał miejsce w elektrowni w Ostrowcu. Podczas kolejnego incydentu całe szczęście nie było ofiar w ludziach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Incydenty w elektrowni 

Mężczyzna był operatorem dźwigu na budowie elektrowni. Żadne szczegóły dotyczące jego tożsamości nie zostały do tej pory ujawnione. O sytuacji poinformował białoruski bloger Nexta.

- Incydent nie znalazł się w oficjalnych powiadomieniach, ponieważ informacje o obiekcie są utajnione. Ale wszystkie wypadki w Białoruskiej Elektrowni Atomowej i tak są tam zamieszczane dopiero, kiedy poinformujemy o tym my, więc trzeba po prostu poczekać - napisał bloger. 

Lokalny dział Komitetu Śledczego potwierdził fakt śmierci robotnika. To wydarzenie było kolejną, po majowym pożarze, tragedią na budowie tego obiektu. 12 maja doszło tam bowiem do poważnego pożaru, który wybuchł 7 metrów pod ziemią. Całe szczęście nie ucierpiał wtedy żaden z pracowników. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2.Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Popularny bloger ostro skomentował zatajanie tego, co dzieje się w elektrowni jądrowej w Ostrowcu. Stwierdził, że wątpi w to, że społeczeństwo zostanie poinformowane, kiedy dojdzie do jeszcze poważniejszych i bardziej szkodliwych incydentów związanych z niebezpiecznym promieniowaniem. Prace nad budową tego obiektu ruszyły w listopadzie 2013 roku. W tym roku planowane jest uruchomienie jednego z reaktorów, lecz wszystko wciąż owiane jest tajemnicą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  4. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  5. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Źródło: o2.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News