Czyja to ręka?! Zdjęcie Czesława Mozila podzieliło internautów
Karol Zaborowski - 27 Grudnia 2018

Czyja to ręka?! Zdjęcie Czesława Mozila podzieliło internautów

Czesław Mozil stał się w naszym kraju prawdziwą gwiazdą, a jego piosenki zna dosłownie każdy. Teraz muzyk podzielił internatów przy użyciu jednego zdjęcia.

Czesław Mozil swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako dziecko. Uczył się zarówno gry na pianinie, jak i akordeonie. W wieku 5 lat przeprowadził się wraz z rodziną do Danii, gdzie mieszkał przez wiele lat. Jednak jego miłość do ojczyzny nie słabła, a wręcz przeciwnie. Dlatego też w wieku 28 lat przeniósł się do Krakowa i zamieszkał na stałe w Polsce. Teraz na swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie, które podzieliło internautów.

Czesław Mozil wywołał prawdziwą burzę

Nie ulega wątpliwości, że w obecnych czasach media społecznościowe są potężną bronią w rękach celebrytów. Wszystko dlatego, że wielu ich fanów chce uczestniczyć w każdym fragmencie życia swojego idola. Oczywiście nie mogą tego robić dosłownie, ale poprzez publikowane zdjęcia doskonale wiedzą, co się dzieje. Dodatkowo jest to idealny sposób na komunikację z fanami, którzy potrafią dosłownie zalać swoimi pytaniami. Jednak może się też okazać, że jednym zdjęciem wywołamy prawdziwą wojnę do której ludzie podchodzą naprawdę poważnie. Tak samo jest i w tym przypadku. Na zdjęciu opublikowanym przez Mozila widzimy jego twarz oraz rękę zasłaniającą usta. To właśnie ta dłoń stała się obiektem kłótni, a wszystko przez pomalowane paznokcie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
W tym momencie powstały dwa obozy. Pierwszy z nich uważa, że jest to ręka piosenkarza. Dodatkowo ta grupa w swoich wiadomościach nie szczędzi od wyzwisk skierowanych w stronę Czesława. - Co ćpunie,płyta się nie sprzedaje? - pisze jeden z internautów. - Pedałek - czytamy. - Lewacka łajza - dodaje kolejna osoba. Jednak inni wychodzą z założenia, że jest to ręka żony Czesława, która przynajmniej częściowo załapała się na zdjęcie. Oczywiście osoby z tego obozu bronią wokalisty przed hejterami, których nie brakuje. Sam Mozil nie odpisał nic na te wiadomości, których cały czas przybywa.Obrazy Pikio fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Internautów oburzyło odważne zdjęcie Anny Muchy. Takiej odpowiedzi się nie spodziewali!
  2. Poświąteczne wyprzedaże nadeszły! W sklepach kupisz wszystko za pół darmo
  3. Przerażająca wizja Jackowskiego. Premier Morawiecki w ogromnym niebezpieczeństwie!
  4. Miley Cyrus: Ślub jak z bajki. Zdjęcia mówią wszystko
  5. Koty które nie uczulają. Koty dla alergika – 10 RAS
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Dramat gwiazdy serialu. Pochowała najbliższychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News