Przykre informacje. Nie żyje Czesław Andrzejewski

Przykre informacje. Nie żyje Czesław Andrzejewski Źródło: .

Czesław Andrzejewski nie żyje. Był pracownikiem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej zmarł 11 czerwca.

Czesław Andrzejewski zmarł we wtorek 11 czerwca. O jego śmierci poinformowała rodzina. Był pracownikiem warszawskiego Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. 

Pogrzeb w najbliższą środę

O śmierci Andrzejewskiego poinformowała rodzina - córki oraz zięć. W zamieszczonym na łamach portalu "Gazety Wyborczej" nekrologu czytamy, że był to "człowiek szlachetnego serca, zawsze gotowy nieść pomoc innym, zasłużony pracownik naukowy".

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 19 czerwca o godzinie 10:15 w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus, który znajduje się na ulicy Tamka 4 a w Warszawie. Pochowany ma być na Cmentarzu Północnym.

Warszawski Instytut Mechaniki Precyzyjnej jest instytucją, której historia sięga 1927 roku. Od początku związana była z ulicą Duchnicką. IMP realizuje prace badawcze, rozwojowe i wdrożeniowe związane z obróbką metali, jego celem jest także dbałość o największą jakość narzędzi, części maszyn i konstrukcji. Instytut ma duże zasługi w pracach renowacyjnych Warszawy - pracownicy IMP nakładali elektrolitycznie złote powłoki na elementy wystroju stołecznego Zamku Królewskiego.

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News