Czescy internauci do Polaków: Zdrajcy! Nóż w plecy! Sprzedalibyście matki

Czescy internauci do Polaków: Zdrajcy! Nóż w plecy! Sprzedalibyście matki Źródło: .

Czesi mają za złe Polakom, że ich rząd wyłamał się z postanowień ustalonych przez Grupę Wyszehradzką. Węgry, Słowacja, Czechy i Polska miały solidarnie sprzeciwiać się obowiązkowym kwotom imigrantów, a tylko nasz kraj zagłosował inaczej. Minister Piotrowska twierdzi, że Polska jest przeciwko, ale głosowała w ten sposób w imię solidarności europejskiej.

W czeskiej, węgierskiej i słowackiej części sieci jest bardzo gorąco. Komentarze internautów, w których stwierdzają, że zostali zdradzeni mają najwyższe oceny spośród wszystkich. W dyskusjach na jednym z największych portali w Czechach idnes.cz czytamy najpopularniejsze komentarze: "dnes to Poláci těžce zabili ......ale planeta ještě neexpolodovala, snad se pod vedením Orbána naše malé středoevropské státečky dobytkům z EU vzepřou ...." - Polacy zabili sojusz, ale nadal jest jeszcze szansa. Pod wodzą Orbana nasza małe państwa środkowoeuropejskie mogą się oprzeć... "Hm, prodejní Poláci....jako vždy" - Polacy sprzedawczykami, jak zawsze. "hmm, docela mě budou dnes zajímat reakce z polských serverů - myslím si, že spousta obyčejných Poláků se dnes bude hustě stydět za svoji lokajskou vládu.- smutné u národa, který v 17. století vyhnal pod vedením Sobieského od Vídně stotisícovou armádu musulmanů pod vedením Kary Mustafy" - reakcje w polskim internecie są interesujące. Myślę, że wielu zwykłych Polaków jest bardzo zawstydzonych tym co się stało. Smutne dla narodu, który pod wodzą Sobieskiego w XVII wieku pokonał muzułmanów pod Wiedniem. "Poláci nás podrazili, už není V4 ale jen V3!" - Polacy nas zdradzili, już nie ma V4 tylko V3 (chodzi o Grupę Wyszehradzką złożoną z Polski, Węgier, Słowacji i Czech). "1938, 1968, 2015 vždy když jde do úzkých tak Poláci stojí proti nám" - w 1938, 1968, 2015... zawsze, gdy jesteśmy w trudnej sytuacji, Polacy dołączają do naszych wrogów

"Poláci už to avizovali ráno a nedivte se jim. Už mnohokrát v dějinách prokázali, že pro peníze by prodali i svou matku" - Polacy już rano to ogłosili, nie byłem zaskoczony. Wiele razy już udowodnili, że za pieniądze sprzedaliby swoje matki. Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
 
Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News