Nadchodzi koniec kryzysu migracyjnego? Rewolucyjny pomysł w niemieckim MSW
Wiadomości Pikio - 7 Listopada 2016

Nadchodzi koniec kryzysu migracyjnego? Rewolucyjny pomysł w niemieckim MSW

Nie jest tajemnicą, że polityka otwartych drzwi Angeli Merkel zwiększa natężenie napływu imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy. W tym celu migranci przebywają setki kilometrów, często ryzykując życiem.

Na nadziei, jaką daje imigrantom wizja bogatej Europy, z chęcią żerują przemytnicy. Za dużymi opłatami starają się przewieźć ludzi m. in. z Afryki do północnych wybrzeży Morza Śródziemnego. Nierzadko kończy się to śmiercią migrantów.

Teraz jednak w niemieckim ministerstwie spraw wewnętrznych pojawił się pomysł, który może całkowicie zmienić oblicze kryzysu migracyjnego. Ludzie w MSW chcieliby, aby nielegalnych imigrantów natychmiast odsyłać do kraju pochodzenia.

Taka polityka Miałaby zniechęcić ludzi z prób dostania się do Europy z ominięciem prawa. To szczególnie ważne, bo przecież właśnie Niemcy są dla większości imigrantów "ziemią obiecaną", gdzie chcą znaleźć dobrze płatną pracę lub po prostu dostać wysoki zasiłek.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

źródło: wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News