Prezydent Stanów Zjednoczonych musiał dostać ataku furii po tym, co zobaczył na oficjalnym Twitterze Pentagonu. Armia zażądała bowiem od niego, żeby odszedł z urzędu.

Rozwiązanie jest proste. Roy Moore: rezygnujesz ze startu, Al Franken: odchodzisz z Kongresu, Donald Trump: rezygnujesz z prezydentury. Partia republikańska kończy z molestowaniem seksualnym. To zbrodnia, podobnie jak wasza hipokryzja – taka treść widniała na oficjalnym koncie Pentagonu.

Dla wyjaśnienia trzeba przypomnieć, że na temat wszystkich ww. pojawiały się w mediach oskarżenia o molestowanie. O Donaldzie Trumpie słyszeli wszyscy, jednak kolejne dwie postacie warto przybliżyć. Roy Moore to kandydat partii republikańskiej do amerykańskiego Senatu. Został oskarżony o molestowanie przez pięć kobiet. Al Franken zaś jest senatorem Demokratów. Również jest osobą posądzaną o seksualne molestowanie.

 

Na parę chwil czas w Stanach się zatrzymał. Na szczęście, nietypowe żądanie Pentagonu zostało prędko wycofane, a wpis szybko zniknął. Do tej pory nie wiadomo, jakim cudem doszło do takiej sytuacji.

Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religię

Źródło: rp.pl

...

Zobacz również

Zobacz również