Przywódcą Platformy Obywatelskiej jest gość, który sobie zmienił ostatnio zęby i trochę odmłodził. A przywódcą .Nowoczesnej jest pan Petru to ich nic nie różni. Nic programowo nie ich nie różni. Po prostu nic.

Sojusz Lewicy Demokratycznej jest jedną z najbardziej otwartych struktur. Szefem kongresu komitetu organizacyjnego był pan Gorski, szef PPS-u. 

Można uważać, że lewica powstała z dniem powstania partii Razem. Ale jak ktoś na prawdę ma 56 lat, tak jak ja. Trochę czyta, trochę ma wykształcenia to wie, że chociażby PPS ma 120 lat.

My w ostatnich wyborach zebraliśmy 1,12 miliona głosów, zabrakło nam 60 tysięcy głosów, żeby wejść do sejmu. Koalicja nie była błędem, natomiast próg ośmioprocentowy był błędem. Ja wiem co zrobić, żeby wygrać.

Jeżeli Sojusz Lewicy Demokratycznej wróci do sejmu, to będzie to pierwsza w historii Polski po transformacji partia, która z niego wypadła i do niego wróci. Nie będziemy już mianowali pani Magdaleny Ogórek na prezydenta kraju. Nie będziemy już nigdy współpracowali z Palikotem. Nigdy. Never.

Proszę Polki i Polaków, zauważcie zawsze jak jest lewica w sejmie to PiS nie ma 51 procent. A to oznacza, że różne grupy społeczne mogą na prawdę spać spokojnie.

...

Zobacz również