Czarzasty: Jesteśmy zjednoczoną opozycją

Czarzasty: Jesteśmy zjednoczoną opozycją Źródło:

Jarosławie Kaczyński! Obiecałeś, że będziesz demokratą! Okłamałeś nas! Obiecałeś, że Polska będzie państwem prawa! Okłamałeś nas! Obiecałeś, że będziesz w Sejmie przestrzegać prawa! Okłamałeś nas! 

Ale nie wiedziałeś jednej rzeczy, że zjednoczysz nas. Że wszyscy będziemy wspólnie i razem. Że wszyscy tu będziemy stali i mówili do was.

Mateuszu Kijowski, jesteś naszym liderem. Bez względu na to czy ktoś jest w Sojuszu Lewicy Demokratycznej, czy Platformy Obywatelskiej, czy z innych partii, czy ktoś jest bez partyjny. To jest mało ważne przeciwko Kaczyńskiemu, przeciwko bezsensownym rządom, przeciwko temu wszystkiemu co zgromadziło tysiące ludzi. Jesteśmy zjednoczoną opozycją.

Ale jak przyjdzie taki czas, że nie damy rady w Sejmie. Wtedy będzie trzeba zrobić przyspieszone wybory i wynieść PiS z Sejmu.

Prezydencie Andrzeju Dudo czy słyszysz jak mówią do ciebie Polacy? Mówią, żebyś był odważny, żebyś nie słuchał jednej partii, żebyś słuchał obywateli i obywatelek, żebyś walczył o państwo mądre, o państwo wszystkich nas.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News