Podczas jednego z wieców zwolenników Donalda Trumpa, dziennikarz CNN postanowił porozmawiać z czarnym uczestnikiem wydarzenia. Odpowiedź jaką uzyskał różni się diametralnie od tego co najczęściej pokazuje się w mediach.

Afroamerykanin, który znalazł się na wiecu poparcia dla Donalda Trumpa w rozmowie z dziennikarzem CNN otwarcie przyznawał, że popiera republikańskiego kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych, bo ma dosyć wykorzystywania rzekomego rasizmu białych Amerykan do walki politycznej. Popieraniem Trumpa wyraża również swój sprzeciw wobec „zdrajców narodu” tj. członków i zwolenników Black Lives Matter (Czarne życia się liczą).

 – Walczę przeciwko takim ludziom, jak Black Lives Matter, który CNN wspiera, razem fundacją Hillary Clinton i Billa Clintona – zdrajców tego kraju! – przekonywał zwolennik Trumpa.

Wtedy dziennikarz CNN spytał czarnego zwolennika Trumpa, co sądzi o poparciu republikańskiego kandydata na prezydenta USA przez zwolenników supremacji białej rasy. I tutaj odpowiedź była zaskakująca – przynajmniej dla dziennikarza.

 – To nie ma znaczenia!To prawo do wolności słowa. Dość mam tej rasy i podziału, a CNN jest w tym doskonałe! „Dziel i rządź”, przez cały czas! Ludzie mają prawo wybierać co chcą. Co to, do cholery, ma wspólnego z Donaldem Trumpem? On nie jest rasistą! Niedobrze mi od tego! To jest chłam i wiem, że to nie pójdzie w CNN! Mamy was dość, media! – odpowiedział poirytowany mężczyzna.

Jak dalej przekonywał, rasistami są demokraci, którzy wykorzystują niepokoje społeczne do tego, by „kontrolować czarnych”, którzy posłusznie „pracują dla nich na plantacjach”.

https://www.youtube.com/watch?v=ZxcAN0t6GrI

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: Rebel Pundit / kresy

...

Zobacz również