Czarny Piątek wymknął się spod kontroli! Policja rzuciła się na kobietę W CIĄŻY

Czarny Piątek wymknął się spod kontroli! Policja rzuciła się na kobietę W CIĄŻY

Dzisiejszy Czarny Piątek i protest, w ramach którego na ulice polskich miast wyszły tysiące osób, zdaje się wymykać spod kontroli policji. Jak się właśnie okazało, funkcjonariusze wdali się nawet w przepychankę z... kobietą w ciąży.

Chociaż w całej Polsce organizowane są dziś mniejsze manifestacje, najwięcej obywateli zgromadziło się w Warszawie. Pochód udaje się właśnie spod Sejmu w stronę siedziby Prawa i Sprawiedliwości, gdzie według uczestników strajku podejmowane są wszystkie najważniejsze polityczne decyzje.

Czarny Piątek: kolejne kontrowersje

Na wysokości Pałacu Kultury i Nauki marsz musiał się jednak na chwilę zatrzymać. Dwie kobiety odpaliły bowiem race, a do akcji wkroczyli natychmiast funkcjonariusze policji, zabezpieczający pochód. Odpowiedzialne za blokadę uczestniczki zostały więc wyciągnięte z tłumu. Jak informuje TVN24, jedna z nich jest jednak w widocznej ciąży!

Jaki był finał sprawy?

Ostatecznie pochód zaczął napierać na policjantów, którzy po kilku minutach wypuścili kobiety i pozwolili im pójść dalej. Czas pokaże, czy poniosą one konsekwencje odpalenia rac. Większość zwolenników wydarzenia jest jednak zbulwersowana faktem, iż w taki sposób potraktowano kobietę ciężarną. Czy ty także uważasz, że do podobnej sytuacji nigdy nie powinno dojść?

  1. PiS o Czarnym Proteście. „SZATANY”
  2. Pół Polski chce zlinczować aktorkę M jak Miłość. Bezwzględne zdanie o aborcji wywołało burzę
  3. Tajna akcja! WSTRZĄSAJĄCE sceny na kursie dla antyaborcjonistów
Następny artykuł