Czarnoskórzy przeciwnicy Trumpa uprowadzili upośledzonego. Tortury transmitowali live na Facebooku (video)

Czarnoskórzy przeciwnicy Trumpa uprowadzili upośledzonego. Tortury transmitowali live na Facebooku (video) Źródło: źródło: facebook.com, zerohedge.com

Choć od wyborów prezydenckich w USA minęły już prawie dwa miesiące, niektórzy wciąż nie mogą się pogodzić z wygraną Donalda Trumpa. Jedni ograniczają się tylko do protestów przeciw przyszłemu prezydentowi, inni posuwają się o wiele za daleko.

D tych drugich zdecydowanie zalicza się grupa czterech czarnoskórych mieszkańców Chicago. Grupa złożona z trzech 18-latków i jednej 24-latki postanowiła dać upust nienawiści do prezydenta-elekta i białych ludzi. Celem ich tortur został znajomy jednego z członków grupy.

Czwórka we wtorek porwała upośledzonego białego 20-latka do mieszkania jednego z członków gangu. Chłopak nie był zdolny do obrony ze względu na swoje upośledzenie. Ofiara nie wiedziała, co się dzieje, dopóki nie zaczęto stosować wobec niej tortur.

Upośledzony 20-latek został potraktowany w bestialski sposób. Zaszczuty, z ustami owiniętymi taśmą klejącą był bity, wyśmiewany i rasistowsko wyszydzany. Czwórka czarnoskórych oprawców pokusiła się nawet o skalpowanie swojej ofiary. W pewnym momencie jeden z członków grupy wyciągnął bowiem nóż i odciął 20-latkowi pukiel włosów razem ze skórą głowy.

Napastnicy nie wahali się przed niczym. Podczas torturowania upośledzonego chłopaka dobrze się bawili i śmiali między kolejnymi krzykami torturowanego. Kiedy kazali mu krzyczeć "pie*dolić Trumpa! pie*dolić białasów!" i pić wodę z toalety, spokojnie przyglądali się wijącemu na ziemi mężczyźnie paląc papierosy.

Policja dotarła do rasistów dzięki temu, że spotkała na ulicy zakrwawioną 20-letnią ofiarę. Uwagę policjantów zwrócił ubiór chłopaka. Ten w podartych ubraniach przemierzał chłodne ulice Chicago. Dopiero w trakcie śledztwa, które wszczęto po znalezieniu upośledzonego 20-latka, okazało się, że oprawcy... transmitowali swoje poczynania za pośrednictwem Facebooka.

 - Film jest przerażający. Wręcz obrzydliwy. Oglądasz to i zaczynasz się ​​zastanawiać co sprawiło, że ci ludzie tak traktowali upośledzonego człowieka - powiedział Eddie Johnson z policji Chicago.

Troje 18-latków, Jordan Hill, Tesfaye Cooper, Brittany Covington i jej siostra, 24-letnia Tanishia Covington już zostali zatrzymani przez policjantów. Śledczy wykluczają przestępstwo z pobudek politycznych. Czwórka ma odpowiedzieć za uprowadzenie, przemoc wobec osoby umysłowo chorej i przestępstwo z nienawiści rasowej.

https://www.youtube.com/watch?v=0LP1nueUNn8
  #BREAKING: Chicago Police say four people are in custody after a young man was tied up and tortured on Facebook Live. The suspects can be heard yelling, "F*** Donald Trump! F*** white people!" http://bit.ly/2icc3YN Posted by Fox 32 Chicago on Wednesday, 4 January 2017

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News