Amerykańska dziennikarka Stacy Washington postanowiła opublikować nagranie, w którym przekonuje, że Donald Trump nie jest rasistą i głosowali na niego również Afroamerykanie i inne mniejszości etniczne, które chcą prawdziwej zmiany. 

Podczas kampanii prezydenckiej w USA, Donald Trump został okrzyknięty rasistą, który nie cierpi mniejszości etnicznych, w tym głównie czarnej społeczności mieszkającej w Stanach Zjednoczonych. Tym argumentem posługiwali się i nadal posługują zwolennicy Hillary Clinton.

ZOBACZ TAKŻE – Piekło na ulicach USA po wyborze Trumpa. Doszło do strzelaniny (video)

Donald Trump wielokrotnie zaprzeczał takim oskarżeniom dowodząc między innymi, że w jego firmie pracuje tysiące czarnoskórych, Latynosów i innych przedstawicieli mniejszości etnicznych i religijnych.

ZOBACZ TAKŻE – Trump oficjalnie nie jest jeszcze prezydentem, a już wycofał się z czołowego postulatu

W obronę nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych postanowiła wziąć popularna czarnoskóra dziennikarka i youtuberka, Stacy Washington.

 – Ostatniej nocy USA zagłosowały za zmianą. Teraz mnóstwo ludzi przekonuje, że to własnie biali Amerykanie, którzy nie cierpią czarnoskórych o tym zdecydowali. To są brednie! Czarni nie chcieli Clinton! Latynosi też jej nie chcieli! To USA zagłosowały na Trumpa. Więc przestańcie to zrzucać tylko na białych. Jest wśród nas mnóstwo czarnoskórych, Latynosów i innych, którzy powiedzieli ostatniej nocy NIE dla wspólnych ubikacji publicznych, lewackiej postępowości, wyższych podatków i miliardów dolarów idących na wojny jakie prowadzi nasz kraj. Obywatele USA powiedzieli wreszcie, że czas wrócić do prawdziwych problemów, czyli rosnącego bezrobocia, ekonomi. USA ma dosyć zajmowania się dolnymi partiami naszego ciała – powiedziała dziennikarka.

I rzeczywiście, wśród zwolenników Donalda Trumpa jest wiele czarnoskórych Amerykanów, Latynosów, Azjatów i innych mniejszości etnicznych i religijnych.

https://www.youtube.com/watch?v=WVDliwn0Xjg

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

 

...

Zobacz również