Donald Trump sensacyjnie wygrał wyścig o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Kandydat Republikanów pokonał Hilary Clinton i już wkrótce złoży prezydencką przysięgę. 

Chociaż Donald Trump wygrał z Hilary Clinton w pełni legalnie, to nie wszystkim Demokratom podoba się wynik demokratycznych wyborów. W całym kraju miały miejsce demonstracje i zamieszki sprzeciwiające się prezydenturze Trumpa.

Niektórzy przeciwnicy prezydenta elekta są tak zdesperowani, że nie ograniczają się do manifestacji i internetowych wyrazów sprzeciwu. Internet podbiło video, na którym demokraci w geście sprzeciwu palą amerykańską flagę, co w USA jest niesamowicie kontrowersyjne.

To jednak nie wszystko. W sieci ukazało się również nagranie, na którym widać, jak czarnoskórzy  napadli na białego, starszego mężczyznę. Pobili go i skopali, krzycząc, że głosował na Trumpa.

Jakby tego było mało, przestępcy sami nagrali i wrzucili do sieci (choć nie na linkowany kanał youtube) nagranie. Ma ono być ostrzeżeniem dla innych wspierających prezydenta elekta. W tle słychać ostrzegawcze „don’t vote Trump„, wypowiadane przez uwieczniającego całą sytuację.

https://www.youtube.com/watch?v=djx3T9IEc1A

...

Zobacz również