Czarnecki jest SKOŃCZONY! Kopnął człowieka w TVP

Czarnecki jest SKOŃCZONY! Kopnął człowieka w TVP

To co się wydarzyło po jednym z programów w TVP Info przechodzi ludzkie pojęcie! Według relacji dziennikarki Michaliny Kobli, Ryszard Czarnecki z Prawa i Sprawiedliwości, kopnął jedną z osób, która brała udział w dyskusji. Wstrząsająca relacja Kobli stawia europosła w bardzo niekorzystnym świetle. Szczególnie, że jest o nim głośno w związku z konfliktem z Różą Thun. Do starcia doszło po programie Studio Polska o uchodźcach, a nie po dzisiejszym odcinku. Sprawa wyszła na jaw dopiero teraz. 

Studio Polska - kontrowersje na ekranie

Studio Polska to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie TVP Info. Do udziału zapraszani są najważniejsi polscy politycy, którzy muszą zmierzać się w dyskusji z przedstawicielami różnych środowisk politycznych w Polsce oraz zwykłymi obywatelami. ZOBACZ TAKŻE - Mega-awantura w TVP! Polska Barbie rozniosła studio Bardzo często program wywołuje ogromne emocje i skandale, jednak to co wydarzyło się po jednym z odcinków przechodzi ludzkie pojęcie! Niestety nie ma nagrania z telewizyjnych kamer, bo awantura miała miejsce już po programie o uchodźcach w TVP Info.

Czarnecki kopnął uczestnika programu

Jak ujawniła dziennikarka i aktywistka społeczna, Michalina Kobla, europoseł Czarnecki po skończonym programie miał kopnąć jedną z osób, które brały udział w dyskusji. Między politykiem PiS a wspomnianą osobą doszło do kłótni, potem przepychanki, którą zakończył Czarnecki kopiąc swojego przeciwnika. - Widziałam jak po programie Studio Polska, którego byłam gościem, europoseł Czarnecki wszedł w spór z jednym z gości programu. Konflikt miedzy nimi rozgorzał na tyle, że Czarnecki po prostu kopnął tego pana - mówi dziennikarka. ZOBACZ TAKŻE - Syn SS-mana grozi Magdzie Ogórek! Jest przerażona

To nie wyjątek

Zarówno Ryszard Czarnecki jak i sam program znani są z ciągłych skandali. Polityk PiS wielokrotnie pojawiał się na pierwszych stronach portali informacyjnych z uwagi na swoje zachowanie i słowa. Ostatnio zrobiło się o nim głośno przez jego słowa o polityk Platformy Obywatelskiej, Rózie Thun, którą nazwał szmalcownikiem. Z kolei w programie "Studio Polska" dochodziło wielokrotnie do skandali m.in. z udziałem nieżyjącego już prof. Bogusława Wolniewicza, który podczas jednego z odcinków na żywo, oburzony wyszedł ze studia. Do awantury doszło po tym odcinku o uchodźcach. https://youtu.be/0jCho_ZwdJo ZOBACZ TAKŻE - Czarnecki chwali się "seksownym ciałem". "Ale ponętny, owłosiony brzuszek" (foto)  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News