Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, polski europoseł uwielbia uprawiać sport. Pomimo wieku, stara się trzymać formę, chodzi na siłownie oraz biega. Ostatnio jego nową pasją stało się kolarstwo. Niestety dla niego, internauci skorzystają z każdej okazji, aby z kogoś zażartować.

Ryszard Czarnecki, polityk PiS tak lubi sport, że kandydował nawet na stanowisko szefa PKOl. W przeszłości był też prezesem klubu żużlowego WTS Atlas Wrocław. Angażował się też w piłkę nożną, bo był członkiem zarządu WKS Śląska Wrocław i chciał kandydować na prezesa PZPN.

Media społecznościowe pełne są fotografii Czarneckiego, ukazujących go, uprawiającego wysiłek fizyczny. Tym razem na Twitterze zamieszczono zdjęcie, który wywołało lawinę śmiechu wśród użytkowników tego portalu.

Posypały się komentarze, w większości negatywne i prześmiewcze. Niektóre z nich mogłyby naprawdę zdemotywować każdego, walczącego o zgrabną sylwetkę. „Ten rower się złamie przecież”, „Ale ponętny owłosiony brzuszek, mrrr”, „W ciąży jest czy co?”.

Nie brakowało też komentarzy dodających otuchy politykowi. Przychylni mu twitterowicze, zachęcają europosła do większej determinacji i zacietrzewienia w dążeniu do celu. Wciąż przeważają opinie negatywne, często łączone z obelgami na tle politycznym. Internet bywa naprawdę okrutny.

...

Zobacz również