Czarne Lustro online
youtube.com/Netflix
Adrian Sobolewski - 22 Maja 2019

Gdzie oglądać Czarne Lustro? Nie wybieraj nielegalnych platform

Czarne lustro online - gdzie obejrzymy ten serial? Satyra na nasze współczesne uzależnienie od technologii stała się jednym z najpopularniejszych seriali w Internecie. Najnowsze odcinki serialu znajdziemy w niewielu miejscach!

Czarne Lustro online - gdzie w internecie będziemy mogli obejrzeć najnowsze odcinki popularnego serialu? Opowiada on o technologii i jej negatywnym wpływie na życie człowieka - czy oglądanie tej produkcji nie jest w takim razie paradoksem? Na to pytanie odpowiedzi nie mamy, ale wiemy, gdzie obejrzeć serial!

Czarne lustro online - gdzie zobaczymy?

Black Mirror to jeden z najciekawszych tworów telewizyjnych ostatnich lat. Jest to serial, który za cel postawił sobie zastanawianie się nad wpływem nowych technologii na ludzkie życie. Wątki w serii nie są w żaden sposób fabularnie powiązane, łączy je tylko idea technologicznej antyutopii. Taka idea serii - swego rodzaju serialowej antologii, od razu przypadła do gustu fanom. Charlie Brooker, twórca serialu, tak opisuje swoje dzieło i historie w nim zawarte:

- Przedstawia współczesny sposób życia - i to, w jaki sposób możemy żyć za 10 minut jeśli nie będziemy uważni - powiedział w jednym z wywiadów.

Seria stała się hitem nie tylko w Wielkiej Brytanii i USA, ale także za oceanem - nawet w Chinach amerykańska produkcja zebrała przytłaczająco dobre recenzje. Dotychczas mogliśmy zobaczyć cztery sezony serialu. Dodatkowo twórcy stworzyli jeden odcinek specjalny i - wypuszczony niedawno - Czarne lustro: Bandersnatch - czyli interaktywny film, w którym to widz podejmuje decyzje za pomocą pilota.

Czarne lustro film Bandersnatch online - tylko Netflix? Alltube, Youtube, CDA

Wieści o powstawaniu kolejnej, piątej już serii Czarnego lustra pojawiły się na mediach społecznościowych platformy Netflix już 5 marca 2018 roku. Zapowiedziano, że tak jak w pierwszych dwóch sezonach, wypuszczone zostaną trzy epizody serialu. 15 maja 2019 roku w końcu mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun odcinka - został on zatytułowany "Rachel, Jack and Ashley Too". Drugi trailer pojawił się 21 maja i nosi tytuł "Striking Vipers".

Wiele osób zastanawia się gdzie oglądać kolejny sezon swojego ulubionego dystopijnego serialu. Niestety, zobaczymy go legalnie tylko na platformie Netflix. Są jednak dobre wieści - po przerwie powróciła możliwość 30-dniowego okresu próbnego na platformie. Dlatego jeśli jeszcze nie korzystaliśmy z tej promocji - może to już czas! Premiera 5 sezonu już 5 czerwca 2019.

Żadna inna platforma internetowa nie oferuje legalnych odcinków Czarnego lustra. Samo ich oglądanie w legalnych źródłach może być też bardzo problematyczne ze strony technicznej - szczególnie jeśli chodzi o interaktywny film Bandersnatch. Przecież platforma musiałaby specjalnie zakodować ten film, aby działały wszystkie jego interaktywne funkcje, a wiążę się to z ogromem pracy.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gdzie oglądać premierowy odcinek 2. sezonu The Rain?
  2. The 100 sezon 6 - trailer. Czego możemy się spodziewać?
  3. Tylko nie mów nikomu online. Gdzie obejrzeć film za darmo?
  4. The Society - nowy serial Netflixa. Czy będzie hit?
  5. John Wick 3 wzbudza emocje. Keannu Reeves w trzeciej odsłonie sagi
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News