Czarne lustro - odcinki, gdzie je zobaczyć?
pixabay.com/412designs
Adrian Sobolewski - 22 Maja 2019

Wszystkie odcinki Czarnego Lustra. O czym jest ten serial?

Czarne lustro - odcinki tego serialu zawsze wprawiają w osłupienie. Przecież pokazują nam nasze największe słabości - uzależnienie od technologii i bezsilność

Czarne lustro - odcinki wszystkich czterech sezonów i dwóch dodatkowych części możemy zobaczyć online. Będzie to świetna rozgrzewka przed premierą 5. serii, która będzie miała miejsce 5 czerwca 2019 roku. Przypominamy, czego możemy się spodziewać w serialu.

Czarne lustro - wszystkie odcinki. Lista i opis odcinków

Dotychczas widzieliśmy cztery sezony popularnego serialu. Na jego podstawie powstał też jeden bonusowy epizod i jeden film. Oto lista wszystkich odcinków, które obejrzymy tylko na platformie Netflix:

Czarne Lustro - Sezon 1

 • Odcinek 1. - Hymn Narodowy: członkini brytyjskiej Rodziny Królewskiej zostaje porwana. Porywacz stawia warunek - wypuści księżniczkę tylko pod warunkiem, że premier Wielkiej Brytanii będzie uprawiał seks w publicznej telewizji. Niestety, nie ma to być seks z człowiekiem.
 • Odcinek 2. - 15 milionów: historia skupia się na bardzo nietypowym reality-show. Bing, główny bohater, najpierw daje możliwość wzięcia udziału wybrance swojego serca, a później sam próbuje swoich sił.
 • Odcinek 3. - Cała prawda o Tobie: ludzie mają za uchem "ziarno", które pozwala im nagrywać wszystko, co widzą - i odtwarzać to prosto do swojego oka.

Czarne Lustro - Sezon 2

 • Odcinek 4. - Zaraz wracam: chłopak dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Kilka dni później dowiaduje się ona, że jest w ciąży. Postanawia wgrać symulację głosu swojego ukochanego na telefon.
 • Odcinek 5. - Biały Niedźwiedź: kobieta budzi się z amnezją i dowiaduje się, że nikt nie zwraca na nią uwagi - poza ludźmi, którzy polują na nią ze strzelbami.
 • Odcinek 6. - Waldo: Jamie Salter to komik, który użycza swojego głosu wulgarnemu misiowi Waldo. Jego postać jest bardzo popularna i dostaje swoje własne show w telewizji publicznej.

Czarne Lustro - Odcinek specjalny

 • Odcinek specjalny - Białe święta: Matt i Joe po raz pierwszy mówią o swojej przeszłości - są zamknięci w domku z dala od świata od pięciu lat.

Czarne Lustro - Sezon 3

 • Odcinek 8. - Na łeb, na szyję: ludzie używają specjalnych implantów, aby oceniać swoje interakcje w skali 1-5.
 • Odcinek 9. - Wersja próbna: Cooper chce wybrać się w podróż po świecie, ale przez błąd bankowy jest uwięziony w Anglii. Nie chce kontaktować się z matką - od śmierci ojca ma z nią zły kontakt
 • Odcinek 10. - Zamknij się i tańcz: Kenny ściąga program antywirusowy, aby naprawić swój laptop. Niestety, program uruchamia jego kamerkę i nagrywa go w intymnych momentach.
 • Odcinek 11. - San Junipero: Yorkie poznaje Kelly w resorcie San Junipero. Dziewczyny wpadają sobie w oko i uprawiają seks. Niestety, później nie mogą się już znaleźć.
 • Odcinek 12. - Ludzie przeciwko ogniowi: żołnierze eksterminują zmutowanych ludzi w obcym państwie. Jeden z tych ludzi używa urządzenia, które zakłóca implanty żołnierzy.
 • Odcinek 13. - Znienawidzeni: aby zaradzić masowemu spadkowi populacji pszczół, wynaleziona zostaje pszczoła-robot.

Czarne Lustro - Sezon 4

 • Odcinek 14. - USS Callister: Robert Daly tworzy dobre gry, ale nikt nie zwraca uwagi na jego talent. Tworzy symulację za pomocą DNA kolegów.
 • Odcinek 15. - Arkangel: Marie na chwilę traci z oka córkę. Postanawia, że aby więcej nie doszło do takiej sytuacji, wszczepi córce implant Arkangel.
 • Odcinek 16. - Krokodyl: Mia i jej chłopak są zamieszani w wypadek samochodowy, w którym ginie rowerzysta. Pozbywają się ciała i nie informują nikogo.
 • Odcinek 17. - Hang the DJ: Frank i Amy są członkami Systemu - spotykają tam ludzi i mają spędzić z nimi określoną ilość czasu.
 • Odcinek 18. - Twardogłowy: mechaniczne psy stróżujące obróciły się przeciwko ludziom - wygrywają tę walkę.
 • Odcinek 19. - Czarne muzeum: Nish zatrzymuje się przy muzeum nielegalnej technologii. Zostaje po nim oprowadzony przez Rolo Haynesa

Czarne Lustro - film

 • Film - Czarne lustro: Bandersnatch: Młody programista zaczyna tworzyć grę przygodową. Do oglądającego należą decyzje o tym, co stanie się później

Czarne lustro - obejrzymy na Youtube?

Czarne lustro jest dostępne tylko na platformie Netflix - od 2014 roku jest to wyłączna własność tego producenta. Dlatego najnowsze odcinki obejrzymy tylko tam - na Youtube pojawiają się tylko zwiastuny najnowszych odcinków.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Smętarz dla zwierzaków - jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku
 2. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019? Lista artystów
 3. Gdzie obejrzeć Detektywa Pikachu? Niebawem będzie dostępny w sieci
 4. Nowy Aladyn już zachwyca. Czy film jest wiernym odwzorowaniem bajki Disneya?
 5. Ile zarobi Toy Story 4? Prognozy są zaskakujące
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News