Czadoman błaga o pomoc. Jego los spoczywa w waszych rękach

Czadoman błaga o pomoc. Jego los spoczywa w waszych rękach Źródło: youtube.com/Superstacja

Czadoman to bez wątpienia jeden z ulubionych wykonawców disco polo. Jego utwory są obowiązkowe na każdym weselu czy dużej imprezie w gronie znajomych. Teraz jednak los sympatycznego mężczyzny jest bardzo niepewny. Zdesperowany prosi swoich fanów o pomoc. Bez niej będzie mu ciężko.

Czadoman zdobył sławę i uwielbienie tysięcy fanów dzięki takim przebojom jak "Ruda tańczy jak szalona" czy "Jedziemy z blondi". Gwiazdor disco polo słynie też z dużego poczucia humoru, które prezentuje między innymi w swoich teledyskach. Ostatnio jednak Paweł Dudek czuje się bezradny i bardzo liczy na wsparcie swoich fanów. Rozpaczliwie błaga ich o pomoc, bez której sobie nie poradzi.

Czadoman błaga o pomoc. Fani muszą się szybko zmobilizować

Czadoman jest w trudnej sytuacji. Choć całymi dniami ćwiczy do kolejnych występów w "Tańcu z gwiazdami", nie czuje się pewnie. Gwiazdor disco polo chciałby zajść jak najdalej w programie, ale obawia się, że jego umiejętności nie wystarczą, by osiągnąć sukces, dlatego poprosił swoich fanów o wsparcie.

- Kochani już dziś od 20:05 oglądajcie nas w Polsacie i pomóżcie wysyłając SMS-y o treści 3 na nr 7232 oraz oddajcie swój głos na www.polsat.pl - ogłosił. 

Głosy oddane przez fanów faktycznie mogą dużo zmienić i uratować uczestnika nawet z najniższymi notami od jury. Czadoman bardzo liczy, że wielbiciele zjednoczą się w głosowaniu, a ich wysiłek pomoże mu wysoko zajść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O pomoc dla gwiazdora prosił też Marcin Miller. Trwa wielka mobilizacja

Udział Pawła Dudka w 9. edycji "Tańca z gwiazdami" poruszył także wielką osobistość w świecie disco polo. Sam Marcin Miller z zespołu Boys poprosił wszystkich fanów tej muzyki do oddawania głosów na Czadomana na swoim Facebooku.

-  Kochani, już niedługo startuje kolejna edycja Tańca z gwiazdami, a w nim kto? Paweł Dudek, czyli Czadoman. Słuchajcie, proszę wszystkich, którzy lubią muzykę disco polo i są fanami nie tylko zespołu Boys, wysyłajcie SMS-y na Czadomana. Zjednoczmy się, pokażmy, że jesteśmy jedną wielką rodziną. Czado, jesteśmy z tobą, trzymaj się! - mówił.

Środowisko związane z disco polo uważa, że zwycięstwo Pawła Dudka będzie ogromnym sukcesem całej społeczności fanów. Czadoman i Marcin Miller bardzo chcieliby pokazać, że mimo niepochlebnych opinii niektórych osób, wielbiciele disco polo potrafią się zjednoczyć, by dokonać czegoś wspólnie. Jak na razie piękna inicjatywa się sprawdza, a autor piosenki Ruda tańczy jak szalona nadal jest w programie. 

  1. Michał Szpak ma dziewczynę? Pokazał się na „randce” ze znaną blondynką
  2. Zofia Marcinkowska mogła stać się legendą kina. W wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  3. Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!
  4. Setki tysięcy Polaków nie dostaną 13 emerytury. Jest już projekt ustawy o tym, komu się NIE NALEŻY
  5. Gigantyczna wpadka w "M jak miłość"! Przejdzie do historii jak śmierć w kartonach

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu