12 lipca w Sejmie doszło do kuriozalnego zdarzenia. Po wystąpieniu jednego z polityków Platformy Obywatelskiej posłowie PiS musieli zasłonić swoimi ciałami prezesa partii, do której należą.

Poseł Paweł Szczerba przemówił do sejmujących. W swoich słowach skrytykował stan demokracji w Polsce. Pokazał z mównicy książkę rozdawaną polskim posłom pt.: „Rządy Prawa – Poradnik dla Polityków”. Wyśmiał jej rozdawania i zwrócił się do prezesa PiS ze słowami „To jest poradnik dla pana, panie Prezesie”.

Zszedł z mównicy i podarował wydawnictwo temu, któremu je zadedykował. Natychmiastowo zrzucił je z ławy poseł Mariusz Błaszczak siedzący obok Jarosława Kaczyńskiego. Gdy Paweł Szczerba wrócił się i podniósł książkę z zamiarem ponownego podarowania jej szefowi PiS ze swoich miejsc powstali Mariusz Błaszczak, Ryszard Terlecki i Waldemar Andzel. Dlaczego posłowie doszli do wniosku, że nietykalność cielesna ich prezesa jest w niebezpieczeństwie? – tego nie wie nikt. Wszystko działo się w atmosferze zmieszania. Jarosław Kaczyński miał nawet rzucić do Szczerby obelżywe słowa – „Idź stąd g*wniarzu!”.

Całe zajście poruszyło internautów, którzy natychmiastowo wyrazili swoje zdanie na jego temat. Dominują komentarze prześmiewcze.

– Ale jak ich wytresowała mała gnida hehe tam nie ma myśłenie w PIS, mała gnida im mówi jak maja żyć – napisał, co myśli Rafał.

–  Ale cyrk!!!!! TEN KURDUPEL BOI SIĘ WŁASNEGO CIENIA HAHAHA – dodała od siebie Eva.

Mały i tchórzliwy, ciekawa jestem czy tak samo bronią swoje rodziny jak „prezesa” – napisała Sylwia.

https://www.facebook.com/wideonatemat/videos/733603236845556/

źródło: Facebook/WIDEO natemat.pl

 

...

Zobacz również