Cztery tygrysy nie miały litości dla tresera. Przerażające sceny w cyrku

Cztery tygrysy nie miały litości dla tresera. Przerażające sceny w cyrku Źródło: fot. wikimedia.org/Alina Zienowicz

Cyrk stał się miejscem prawdziwej makabry. Podczas swojej pracy, treser został zaatakowany przez cztery rozwścieczone tygrysy, które nie miały dla niego żadnej litości.

Cyrk coraz częściej jest krytykowany przez fakt, że na arenie często możemy zobaczyć różne egzotyczne zwierzęta poddawane tresurze. Środowiska walczące o prawa zwierząt już od dawna ubiegają się o zakazanie tego typu przedstawień, ponieważ mają się one przyczyniać do cierpienia niewinnych zwierząt. Nie da się ukryć, że wiele tego typu miejsc nie dba o swoich podopiecznych, którzy trzymani są w potwornych wręcz warunkach.

Jednak w tym przypadku to człowiek stał się ofiarą. Do tragedii doszło w południowej części Włoch. Treser Ettore Weber został zaatakowany przez cztery tygrysy. Dopiero po kilku minutach mężczyzna otrzymał pomoc, ale było już za późno.

Cyrk miejscem tragedii

Nic nie zapowiadało, że ten dzień zakończy się tragicznie dla cyrkowego tresera. Ettore Weber jak zwykle udał się do pracy i starał się nauczyć cztery tygrysy, którymi się zajmował, nowej sztuczki, jednak w pewnym momencie jedno ze zwierząt rzuciło się na mężczyznę, a w jego ślady podążyła pozostała trójka.

Niekiedy zdarza się, że zdenerwowane zwierze przed prawdziwym atakiem, przeprowadza atak próbny, który ma pokazać, iż zaraz może zaatakować naprawdę. Jednak tym razem tak się nie stało. Tygrysy wpadły w prawdziwy szał i bez żadnej litości zaczęły atakować tresera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez kilka minut bez opamiętania raniły mężczyznę, zadając mu wiele naprawdę poważnych obrażeń. W końcu udało się je odgonić, a na ratunek ruszyli inni pracownicy cyrku. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, które natychmiast przetransportowały mężczyznę do szpitala. Lekarze starali się jak tylko mogli, aby utrzymać Webera przy życiu, jednak jego obrażenia okazały się zbyt poważne. Mężczyzna zmarł.

Wskutek tego zadecydowano o usunięciu tygrysów z cyrku, aby pod żadnym pozorem nie występowały na arenie przed publicznością. Całą sprawą teraz zajęła się policja i to ostatecznie od śledczych będzie zależeć to, czy kiedykolwiek jeszcze wrócą do cyrkowego namiotu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News