Cyndi Lauper kończy 67 lat. Niesamowite, jak dobrze się trzyma, trudno oderwać wzrok

Cyndi Lauper kończy 67 lat. Niesamowite, jak dobrze się trzyma, trudno oderwać wzrok Źródło: Flickr

Cyndi Lauper skończyła już 67 lat. Niewiarygodne, jak bardzo zmieniła się przez lata swojej kariery. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych postaci lat 80. Mimo upływu czasu wciąż zachowuje swoją energię oraz niepowtarzalny styl. Gwiazda we wrześniu obchodziła 67. urodziny. To świetna okazja, by przypomnieć sobie, jak wyglądała w młodzieńczych latach.

Cyndi Lauper w latach 80. była największą idolką nastolatek. Kolejne pokolenia nuciły wraz z nią kawałki takie jak „Girls just wanna have fun” lub „Time after time”. Tymi utworami gwiazda podbiła serca fanów na całym świecie. Gwiazda próbowała również swoich sił na wielkim ekranie. W 1988 roku wystąpiła u boku Jeffa Goldbluma, Juliana Sandsa i Michalea Lernera w komedii przygodowej pt. „Wibracje”. Niestety okazał się on niepowodzeniem finansowym. Styl Cyndi Lauper był inspiracją - artystka zawsze stawiała na odważne kolory, śmiałe dodatki oraz mocny makijaż.

Cyndi Lauper kończy 67 lat, niewiarygodne, jak się zmieniła

Cyndi Lauper zawsze stawiała na pełne barw tkaniny, tiul, skórzane kurtki. Mocny makijaż oraz żółte lub pomarańczowe włosy również były stałym elementem jej charakteryzacji. W wywiadzie dla magazynu „Vice” wyznała, jak ogromne znaczenie zawsze miał dla niej utwór „Girls just wanna have fun”. Początkowo miał on zupełnie inny wydźwięk, jednak artystka postanowiła zaaranżować go w taki sposób, by stał się utworem wspierającym kobiety i pokazującym ich ogromną siłę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Postrzegałam go jako polityczną deklarację niż cokolwiek innego. Chciałam dotrzeć do wszystkich kobiet, nie przebierając w środkach i chyba mi się to udało. Zaprosiłam do udziału w teledysku dziewczyny różnych ras i różnych typów urody, aby każda kobieta oglądająca go poczuła, że również ona jest zaproszona do radosnego doświadczania życia - przyznała piosenkarka. Piosenka nie została napisana przez nią i początkowo miała wydźwięk seksualny, artystka postanowiła zmienić jej aranżację w taki sposób, by zrobić z niego publiczną deklarację kobiecej niezależności.

Trzeba przyznać, że ten utwór pozostał głęboko w sercach wielu osób do dziś, podobnie jak „True Colors”, który jest postrzegany jako hymn społeczności LGBT. Kobieta zawsze bardzo angażowała się w akcje, których celem była walka o prawa człowieka. Założyła również fundację, która wspiera bezdomnych gejów oraz lesbijki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Wyznali wszystkie tajemnice

2. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na badanie. Przez ten czas w jej ciele rosły kolejne guzy

Pierwszy album pod tytułem „She's So Unusual” sprzedał się w ponad sześciu milionach egzemplarzy jedynie z w Stanach Zjednoczonych. Płyta zajęła czwarte miejsce na amerykańskiej liście przebojów Billboard 200. 22 czerwca artystka skończyła 67 lat. Kobieta niesamowicie się zmieniła wraz z upływem czasu. Mimo tego zachowała swój niepowtarzalny młodzieńczy styl. Kolorowe włosy to wciąż jeden z jej ulubionych atrybutów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Znany gwiazdor skazany za molestowanie. Po usłyszeniu wyroku jego ofiara zalała się łzami
  3. Marian Opania ma poważne problemy. Nikt nie zdawał sobie sprawy, że przeżywa dramat
  4. Nieoczekiwany zwrot ws. pogrzebu brata papieża Benedykta XVI. Nie zostanie pochowany w miejscu, gdzie początkowo planowano
  5. Niebywałe sceny na pogrzebie Darka, wyciskają łzy. Za miesiąc miał mu się urodzić synek
  6. Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News