Fani Cristiano Ronaldo nie mogą w to uwierzyć! Po 9 latach gry dla hiszpańskiego klubu, już nigdy więcej nie zobaczymy mistrza z zawodnikami Real Madryt. Piłkarz właśnie odszedł.

Spekulacje na temat transferu Cristiano Ronaldo do Juventusu rozbrzmiewały już od bardzo dawna. Pogłoski stały się jeszcze głośniejsze, gdy w jednej chwili ceny biletów na mecze włoskiego klubu podrożały aż o 300 euro! Teraz znamy oficjalną decyzję – Real Madryt odsprzedał Juventusowi Ronaldo! Cena jego transferu jest porażająca. Jednak to nie pieniądze były powodem odejścia piłkarza z klubu, dla którego grał od wielu lat.

Cristiano Ronaldo sprzedany za 100 mln euro! Dlaczego?

– Real Madryt bez Ronaldo już nigdy nie będzie taki sam – słychać głosy wiernych fanów nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie.

Faktycznie, coś w tym jest. Real Madryt znany jest w dużej mierze z tego piłkarza. Sprzedanie za 100 mln nie było jednak kwestią pieniędzy. Początkowo cenę jego zakupu wyceniano na MILIARD złotych! Ostatecznie jednak zaakceptowano dziesięciokrotnie niższą kwotę ze względu na… konflikt piłkarza z Florentino Perezem. Jak się okazuje, Cristiano Ronaldo nie miał żadnego wsparcia w prezesie klubu. Wielokrotnie, gdy miał jakiś problem kwestii prawnej, Perez odwracał się od niego twierdząc, że „nikt, nawet CR7, nie jest większy od klubu”. Widać więc, że nie zależało mu na dłuższej obecności piłkarza w drużynie.

Wielu jednak sceptycznie patrzy na przejście Cristiano do Juventusu. Przede wszystkim dlatego, że piłkarz ma już 33 lata, co jest dość „starczym” wiekiem, jeśli chodzi o sportowców. Jeżeli jego kariera skończy się w szybkim czasie, decyzja o transferze może się okazać dla Włochów sporą pomyłką.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda hitowego show TVN sprzedała się za pieniądze?! Sensacyjne doniesienia
  2. Jackowski szokuje, środowiska LGBT w furii! „Jestem Żydem i gejem”
  3. Ujawniono największą tajemnicę Beaty Szydło! Wyborcy PiS przerażeni
  4. Rasy psów, które nie gubią sierści. Lista i galeria

12 rzeczy, których Polsce ZAZDROŚCI cały świat [ZDJĘCIA]

MEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadów